Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a lábamról a szőrt?

Figyelt kérdés
nagyon sokat gondolkodok rajta de nem tudom mert a jobb lábamon van egy elég nagy sebesülés és elég cikinek tartanám ha látnák. De így meg olyan rossz h csupa szőr a lábam. Mit csináljak szerintetek?? 15/F
2010. febr. 14. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Előre köszönöm a lepontozást.


Szerintem nyugodtan borotváld le ha akarod. Úgyis hamar visszanő, de legalább lesz viszonyítási alapod. Utána majd eldöntöd, hogy leborotválod megint vagy már nem.

Engem nem zavar, ha egy pasi borotválja akár a lábát is. Szerintem jó, hogy sima :))


Aki szerint egy férfi a szőrtől férfi az már régen rossz... hatalmasat nevettem ezeken a hozzászólásokon. Baromság.

2010. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
b@szod. a pasiknak szőrös. láttál temár 15 éves srácot borotvált lábbal?
2010. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is borotváld le,aztán majd meglátod,hogy tetszik úgy,vagy sem.
2010. febr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a sok választ!:) Mindenesetre ma lehúztam szőrtelenítőkrémmel és végülis nekem tetszik meg a barátnőm is aztmondta hogy örülne ha lehúznám.

Majd kiderül hogy legközelebb is lehúzom-e:)

De köszi a válaszokat;)

2010. febr. 15. 16:59
 15/18 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítőkrémmel egyszerű ugyan, de sokat ne használd, mert káros anyagok vannak benne. Gondolhatod, ha simán feloldja a szőrt és nyúlóssá-folyékonnyá teszi. Merthogy úgy szőrtelenít, hogy feloldja még a bőr felszín alatt is pár miliméterrel és akkor kiesik a helyéről.


Ajánlom vegyél egy epilátort ha a szőrtelenítés mellett döntesz. Szerintem kevésbé fáj, mint a gyanta és 2-4 hétig sima marad a bőröd. Ha gyorsan nő a szőr akkor is 1-1,5 hét simaság. ;)

2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

figy ha neked így tetszik + a barátnőd is azt mondta hogy így jó akkor szedd le:)

sztem amúgy nem b.zis, de az se zavarna ha szőrös lenne ;)

2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Plaga ***** válasza:
Bakker ne tökölj, vágd le az egész lábad :D És nincs probléma
2010. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy leborotváltad! :) Sokkal jobban néz ki egy sima láb, mint egy szőrös. :) Amúgy én is az epilátorra vagy a gyantára szavazok, mert sokkal tartósabb a simaság, mint borotválva.


Szerencsére azóta egész nagy divat lett a fiúknál is a láb/kar szőrtelenítés. Én örülök neki, ideje volt már, hogy a fiúk is végre rájöjjenek, hogy igényesebben néznek ki csupaszon. :)

2014. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!