Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváljam a péniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváljam a péniszem körül a szőrt?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapoja vagyunk együtt és szeretnénk rátérni a szexre és nemtudom hogy zavarná e.
2009. jún. 16. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán érdeklődd meg tőle...
2009. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a lányok többsége nem szereti ha szőrös ott lent se magukon se a pasijukon...
2009. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem borotváld le vagy legalábbis vágd rövidre, ne hagyj dzsungelt mert tényleg nem szeretjük a göndör hosszú szőrt!
2009. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha teljesen leborotválod kipattoghat és aztán meg bökhet és viszket ha nő. Vagy vágd rövidre vagy használj szőrtelenítő krémet (veet vagy ilyesmi érzékeny bőrre)- az én pasim is azt szokta :)
2009. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:) Aranyos tőled, hogy szeretnél neki megfelelni! Szerintem válassz középutat, sem nem hosszú, sem nem teljesen sima. Csak vágd rövidre. Aztán ha még ez is sok lenne, akkor úgyis ki fog derülni, később. Ha pedig jó így, akkor nem kell szenvedned a begyulladt szőrtüszőkkel (ami a krém használata után is előfordul, nem csak borotva után).
2009. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok
2009. jún. 16. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
szerintem borotváld le mert ki hallott már olyat h valaki azért panaszkodna mert nem szőrös
2009. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! miután összejöttünk a barátnőmmel pár hónap után én is gondolkodtam ezen.először én is ollóval rövidiitgettem...de elég hosszadalmasnak bizonyult. a borotva sokkal gyorsabb...akár ha zuhanyzol este vagy reggel...beteszed magad mellé a borotvát...gyorsan átszaladsz rajta és kész...2perc alatt megvan.Első 2-3 alkalom után elég érzékeny lehet a bőröd,de hidd el utána megszokja. csak az az első 2 alkalom fura,de aztán megszokja a bőröd.én mindenképpen a borotvát ajánlom
2009. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :P
2009. jún. 16. 13:10
 10/11 anonim válasza:
Én hajvágó gépet hazsnálok, az is tökéletes
2009. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!