Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves,164 cm,50-60 kg...

Yumi Zakuro kérdése:

14 éves,164 cm,50-60 kg (mikor hogy). Ez gáz?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 164 cm magas, és általában a testtömegem 50-60 kg között ingadozik. Mi a véleményetek erről? Most jöhetnek az oltogató kérdések, hogy ilyen fiatalon még nem ezen kéne foglalkoznom stb. csak titeket még nem dagadt k*rváztak le, az a különbség. xĐ

2012. nov. 30. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az 50 teljesen jó, a 60 kicsit sok (szerintem!).
2012. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Most ez komolyan dagadt k*rvának számít: :"DD

2012. nov. 30. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt egy percig nem mondtam, ne forgasd ki a szavaimat.
2012. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen csak az arcod látszik, de tényleg kicsit fogyhanál, de nem számít dagadtnak, de nem is vékony.
2012. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért 50 és 60 kg között elég nagy a különbség.. jobb lenne ha egy pontosabb adatot kapnánk. Szerintem 50kg az ennyi magassághoz pontosan jó, míg 60kg akkor lenne jó, ha már felnőtt lennél (kb 25-30 éves).

Azzal meg ne foglalkozz, h mit mondanak rólad, csak hazzal, h te mit gondolsz magadról.;)

Remélem tudtam segíteni:) 16/F

2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50 is sok. De egy egész alakos képpel beérnénk
2012. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy kövér vagyok és senki szavát nem forgattam ki. :C Így se eszek soha semmit, napi egy szelet kenyér soknak számít, azt mondják, hogy nem vagyok kövér. Nem a lóf*szt nem vagyok kövér. :C Azért azt írtam, hogy 50-60 mert képzeljétek el voltam már 60 kg is (kb. 1 éve), de az átlagos testsúlyom 53 kg körül van. És nem csinálok magamról egész alakos fotót. U.U Ezt is csak hülyeségből nyomtam fel ide. :"D Ja és, ha még kb. 2 kg-ot fogynék kilátszódnának a bordáim. :"D (Nem viccelek, nekem is elég nehéz elhinni, hogy ilyen bálnaként kilátszanak majdnem a csontjaim. ._.) Azért köszi a válaszokat! :"D
2012. dec. 2. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te inkább beteg vagy.

És attól, hogy egy éve voltál 60 kiló, az nem jelenti azt, hogy "50-60" kiló vagy...


Szerintem 14 évesen próbálj meg kevesebbet a kinézeteddel foglalkozni, és többet az igazán fontos dolgokkal: iskola, barátok, szórakozás... stb.

2012. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyfolytában tanulok, barátaim nincsenek, vagy legalábbis elenyésző a minőségük, szórakozni meg minek? Minek is nekem ezek a dolgok? :"D Inkább vagyok egyedül jólétben mint valakivel szegénységben. U.U
2012. dec. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!