Lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Lehetek modell,ha 12évesen 37.3kg vagyok és 155cm?

És milyen oldalon jelentkezzek?Ami megbízható,saját tapasztalat is jöhet.köszi.



2012. nov. 27. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Gyermekek fejlődéséről szóló orvosi szakkönyv. ;)

De a neten is találsz percentilis táblázatokat, írd be a keresőbe!


Most még rohamosan fejlődsz. Oka van.

A gyerekek a pubertáskor kezdetéig fejlődnek így.

Lányoknál az első menstruáció megjelenése után lassul le a növekedés. Akkor a korábbi évi 5-6 centivel szemben, már csak 1-2 centit növekednek évente.


Hallgass a többiekre (is)!


Ne éld bele magad, hogy modell leszel, mert könnyen csalódhatsz, de közben tégy meg mindent, hogy ne szúrd el az esélyeidet.

A magasság "csak" egy kritérium.


Étkezz egészségesen, hogy ne hátráltasson a növésben.

Ahhoz, hogy ne legyél kisebb, mint amekkora lehetnél: fogyassz kalciumban gazdag ételeket (hogy a csontjaid megfelelően fejlődhessenek), ügyelj a testtartásodra (centiket "vehet el" tőled a púpos tartás).

Mozogj sokat!

2012. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

12 évesen nem nagyon jó elkezdeni, mert sok helyen 13-14 éves kor alatt (van ahol 16) nem keresnek modellt. Szerintem várj vele lehet később meggondolod magad, és a modellkedés a tanulásból is sokat kivesz (nem egy modell ismerősöm van, akinél látom, hogy megbánta a modellkedést pedig volt felkérése rendesen, vagy van olyan aki egy hétig nem tud suliba jönni többször, mert divathétre megy)

Mindegy :D ez általános volt. Kifejezetten arról, amit magadról írtál: kicsit szerintem vékonyka vagy 12 éves korodhoz, de ez kifejezetten a modellkedésnél nem rossz. A másik, hogy egy modellnek (sikeres modellnek!) legalább 173 centinek kell lenni, (azért írtam, hogy sikeres, mert egy modell ismerősöm ha csak 3-4 centivel magasabb lenne a Dolce & Gabbana és további ilyen divatházak kifutómodellje lenne) és ez a minimum. Tekintetbe véve azt, hogy apukád 178 cm, anyukád pedig még alacsonyabb és lány vagy, nagyon nem valószínű, hogy 165 vagy max 170 centinél magasabbra nősz. De ez még lehetséges, csak tapasztalatból mondom, mert én elég magas vagyok, és az ha egy lány magas lesz már elég korán meglátszik: 12 évesen kb 172 cm voltam, a lényeg pedig amúgy is az adottságok, az a legfontosabb, ha szép vagy az arcod alakod olyan, akkor ha nem is kifutómodell, de lehetsz modell csak nem lesz annyi munka lehetőséged, ha egy kicsit alacsonyabb maradsz.

2012. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha 12 évesen 155 cm vagy akkor teljesen lehetetlen hogy modell magasságú felnőtté válj. Egy női modell minimum 173 cm kell hogy legyen, 4-5 év alatt még nőhetsz, néhány centit, de ennyit semmiképp.

Modellügynökségnél dolgoztam, voltak gyerekmodellek is, a 12 éves korodbeli modell lányok 162 cm körül voltak már, vagy fölötte. Ehhez kb 40-45 kg társult. Sportosak, minden nap futni járnak, minden nap tornáznak, figyelnek arra mit esznek, hányszor. A napi kétszeri étkezés nagyon kevés... mármint ha testmozgást végzel mellette. De egy modell nem lehet hájas, elhanyagolt testű. Nekik ez a munkájuk, minden nap tesznek érte hogy jó formában legyenek, szép legyen a bőrük, hajuk, foguk, tartásuk.

2012. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Utolsó és még pár emberhez:a növésről meg arról hogy "kicsi" vagyok csak annyit hogy megnövök :)

Láttátok hogy írta egy valaki hogy 16-éves koráig nő folyamatosan egy gyerek szóval még van 5évem :)

11éves vagyok szerintem van időm megnőni.De azért 3x is kiemelem:) :::Édesapukámra hasonlítok és az ő családjára kik 10-13éves korukig kicsik voltak majd 14-15éves korukban megindultak és így a legtöbb rokonom (apai ágról) több mint 170cm..A családban nagy vita tárgy az összejövetelekkor hogy hány cm leszek.De szerintem elérem a 170cm-t mert már 170cmtől lehetek kifutó modell (:

2012. nov. 27. 19:44
 25/26 anonim ***** válasza:

Az előbb még 12 voltál, nem 11. ;)

Az jelenthet még plusz pár centit.


De tudod mit, ha még 5 év múlva is meglesz a gyik, gyere vissza és írd be, mi lett veled! :)

2012. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

tudom:DDD

ez egy vicces story,de végül is 11 vagyok.

amúgy remélem még meglesz és mondhatom mi lett a sorsom ;)

2012. nov. 27. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!