Lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Lehetek modell,ha 12évesen 37.3kg vagyok és 155cm?

És milyen oldalon jelentkezzek?Ami megbízható,saját tapasztalat is jöhet.köszi.



2012. nov. 27. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Hallod, 37 kiló 12 évesen??? Nem vagy te egy kicsit........anorexiás???
2012. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
az tök mindegy, hogy hány éves, kg, cm-vagy a lényeg, hogy szép legyél és ami a weboldalt illeti utána néztem, de sajnos nem találtam bocsi... :/
2012. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
vagy csak depressziós!
2012. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
0%

de ha gondolod ha szépvagy nálam modellkethetsz! :)

van nálam rúd is meg színpad is meg pénz is... ja meg még ágy is :D

2012. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

DonPaka, menj inkább vissza a gyakorlataidhoz, ne 12 éveseknél próbálkozz.


Akár modell is lehetsz, érettségi után érdemes lesz gondolkodni rajta.

Addig viszont meg kéne nőnöd legalább 170 centire, amihez normálisan kéne enned, mert ha 12 évesen ilyen alultáplált vagy, akkor nem fogod elérni az áhított magasságot és testalkatot. A tartásodra is ügyelni kell, amit ha teljesen izomtalan vagy, nem tudsz szépen kialakítani.

2012. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se anorexiás se depressziós.Ha meglátnád a hasam nem ezt gondolnád.Illetve nem nagy csak ha leülök olyan mintha lenne egy kb. 2-3cm átmérőjű zsírréteg..:/

Anyukám azt mondja hogy "húsban vagyok"..

Egyébként az apai ágon lévő családom jól "húsban" van..

Nem vagyok depressziós de irtózatosan vonz a modellkedés.12 éves koromra JOY,ELLE,és Glamout magazinok tö kelegét halmoztam fel.Hogy olvashassak a modellkedések felől..Anyukám 166cm apukám meg 178cm én kb mennyi leszek olyan 14évesen?:)

2012. nov. 27. 16:34
 7/26 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de ettől még nem leszel modell. Ez ugyanúgy egy pálya, amit felnőttkorodra választasz.


Lehetetlen megmondani, milyen magas leszel, bár egyik szülőd sem épp égimeszelő, ettőlmég lehetsz magas is, de lehet, hogy 160-nál megállsz.


Javaslom, hogy a következő 3-5 évben sportolj, táncolj, esetleg járj színjátszókörbe, hogy meglegyen a magabiztos kiállásod, fellépésed.

Ne kezdj el sminkelni, mert öregíti a bőrt.

2012. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem magasak a szüleim.És nem édi-bédi szeretné lenni.Ott kezdődik az egész hogyha egyik rokonom nem lát 1hétig már azt mondja nőttem.És valóban kb.2hónapja 153cm voltam nőttem 2 centit.Eddig még soha nem álltam meg a növésben..Amúgy sem anyura hasonlítok..Apára hasonlítok nagyon és az ő rokonai elég magasak.Ezért tartom esélyesnek hogy kifutó modell lehetnék pár év múlva..De nagyon elbizonytaladom amikor látom az újságokba hogy milyen magasak a modellek..Amúgy elég hosszú a kezem meg a lábam is kicsi felsőtestem van,vékonyabb nyakam,és közepes méretű fejem szerintem ezek jó adottságok kezdés ként..
2012. nov. 27. 16:44
 9/26 anonim ***** válasza:

12 évesen ezek még nem mutatnak sokat a végleges testalkatodról. Az is normális ilyenkor, hogy ilyen sokat nősz egyszerre, de egyszer meg fogsz állni, hidd el. :)


Ne érts félre, nem letörni akarlak, csak kis türelemre inteni. Egyrészt ráérsz még ezzel foglalkozni, hiszen még kislány vagy. 2-3 év múlva már talán a leendő alakodról is több kiderül. Addig, mint írtam is, marad a felkészülés: mozgás, tanulás, szorgalom. A modellkedés nagyon strapás munka, rengeteg stresszel és munkával jár, rá kell szoktatnod magad, hogy keményen megdolgozz a céljaidért, különben nem fog menni.

2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9/9

Köszi :D

Nem most akartam elkezdeni..De azért eléggé kiborulnék ha megállnák 170cm előtt.:(

Persze ezt már nem én szabályozom..

Lehet hogy hülyeség de ha nem eszek eleget attól is megállhatok egyszeribe a növésbe?

2012. nov. 27. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!