Lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Lehetek modell,ha 12évesen 37.3kg vagyok és 155cm?

És milyen oldalon jelentkezzek?Ami megbízható,saját tapasztalat is jöhet.köszi.



2012. nov. 27. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Várj még. 16 éves kor alatt úgysem mehetsz kifutóra. Majd ha 4 év múlva 173cm felett leszel, vékony testalkattal, karakteres arccal, akkor lehet róla szó.
2012. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Igen. Az alultáplált gyerekek nemcsak soványak, de minden más téren is visszamaradhatnak a fejlődésben. Alacsonyak maradnak, vagy a csontjaik nem megfelelően fejlődnek, gyengék lesznek, a hátuk görbe stb.


Kiszámoltam a testtömeg-indexed, és egyelőre rendben van, tehát egészséges a súlyod. Egyél változatosan, húst, halat, zöldséget, gyümölcsöt, legalább napi 4-szer. Ügyelj a tartásodra, ne görbítsd a hátad, mozogj, amennyit lehet! :)

2012. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Hát az elmondottak alapján nincs sok esélyem:)

Nem mozgok sokat.

Napi 2x eszek keveset.

A testtartásom elég görbe.

De ezentúl odafigyelek ;)

2012. nov. 27. 16:57
 14/26 anonim ***** válasza:
Azzal mindenképp csak nyerni fogsz, ha figyelsz magadra. :)
2012. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív hozzászólásokat,és a bíztatást ;)
2012. nov. 27. 17:03
 16/26 anonim ***** válasza:

Köszi, csak ügyesen!


Egyszer talán Rajtad nézzük meg az új kollekciókat! :)

2012. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hát az a 155 cm eléggé kevéske.. nem hiszem hogy 170 cm fölött leszel. Legtöbbször 12 éves korig nőnek a kislányok és utána lelassul a növés. főleg hogy a szüleid sem hihetetlen magasak, sőt.. DE ha karakteres arcod van akkor még lehet esélyed és a súlyod is eléggé kevés de még nem kórósan sovány. én ismerek 1 lányt aki 160 cm és 40 kg (12 éves) és olyan csont sovány mint egy modell, pedig mindent össze vissza eszik, többet mint én, szóval ez alkatfüggő is lehet :) és a modellek (a közhiedelemmel ellentétben) okos és intelligens lányoknak kell lenniük, mivel sok nyelven kell beszélniük és alázatosnak is kell lenniük (sajnos).. de sok sikert a modell szakmához. (én is modellkedtem fiatal koromban:))
2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#16/17:hehe :P

Utolsó:Egyébként ez érdekes hogy 155cm vagyok de sokan többnek néznek,való színünek tartom a hosszú kezeim lábaim miatt amit már említettem.Meg az is egy másik érdekesség hogy fél éve kb 158cm volta most meg 155..Szerintem nem számítanának csodának,sőt még a rekordok könyvébe sem tennék be hogyha megnőnék 170cm-re..A sulinkba több mint 500gyerek jár és szemmel látom ahogy ők is nőnek,ha tudod mire gondolok..Még egy barátnőm sem állt meg a növésben 12évesen :d de persze van rá esély :)

2012. nov. 27. 17:12
 19/26 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis statisztika.


Vannak ún. percentilis táblázatok, amelyek azt mutatják meg, hogy az azonos életkorban lévő, azonos nemű gyermekek hány százalékának kisebb a testtömege, testmagassága, egyéb paramétere az általunk megadottnál.


A te adataid összehasonlítva a többiekével:


-a korodhoz tartozó testmagasságod teljesen átlagos. Se nem kisebb, se nem nagyobb a többiekénél (nem az osztálytársaidhoz viszonyítva, hanem sokkal nagyobb halmazhoz képest).

Az átlag női testmagasság Magyarországon 164 centi körül van.

Az apukád és anyukád adatait is figyelembe véve, nem sok esélyed van, hogy 164-nél nagyobb legyél.


A lányok átlagosan 15-16 éves korukig nőnek.


-a testtömegedet összehasonlítva az azonos korosztálybeli gyerekekével:

valamivel kevesebbet nyomsz, mint az átlag 12 éves lányok

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszi ez segítette :D

De ha 15éves koromig növök kb. akkor van rá esélyem hogy elérjem a 170et mert folyamatos növésben vagyok láthatóan..

És amint említettem nem anyámra hasonlítok.apámra akinek a családjába a nők is 170cm fölött vannak.De lehetséges hogy ebben nem hasonlítok.:) még egyszer köszi ;) amúgy honnan vetted?:D

2012. nov. 27. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!