Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek?

Milyen parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok (fiú) és nem igazán szoktam haszálni, azt szeretném megkérdezni, hogy melyikeknek a legjobb az illata? (Főleg csajoktól ebben a korban) hogy nektek melyik jön be a legjobban egy pasin?

2012. nov. 23. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mind mást fog mondani hidd el. Van akinek az ózonikus, van akinek a fás, és van akinek a csömör édes fűszeres jön be. Azt sem tudhatod, hogy a nő aki neked kell, annak mi lesz a jó. De az ózonikus az a legtöbbnek bejön, mert nem olyan gejj. AZarro chrome meg a police koponyás menő! Hugo Boss is eléggé elismert, és ezek jó hosszasan tartanak, nem illannak el rögtön.
2012. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
chemotox illetve Actellic 50 EC
2012. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne - 1 millon elég sok parfümöt próbálgattam, és igazából olyan nagyon pozitív visszajelzés egyre sem volt, hogy na de jó illatod van vagy valami. viszont ez a parfüm olyan, hogy már több csaj is megemlítette milyen jó illatom van szóval én emellett megragadtam :) Ja igen és nem muszáj megvenned a parfümériás arany árba mértet, a neten vásárolható nagy valószínűséggel utánzatok is elérik a kellő hatást ;) 22/F
2012. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Clinique Happy for Men

na, ezt sok nőtől hallottam, hogy húúúúúú :)

2012. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mindennapi hasznalatra ? akkor: Diesel Fuel of Life
2012. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Lamborghini - Erre mindenki kíváncsi volt nálam milyen parfümöt használok. Tényleg, :) Nő férfi egyaránt.


Utána váltottam.

Emporio Armani Diamonds. Nagyon kellemes illata van, ha moziba megyek akkor használom illetve Utcán is kellően érződik, lágy illata.


Gucci by GUCCI, Ha inkább ilyen inges stílus vagy, sokat jársz um. előkelő nők között, ezzel megállod a helyedet, garantálom. :)


YSL - La Nuit De L’Homme

2012. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a Paco RAbanne izét most nagyon hypolják egyébként. De azt csiripelik a madarak,hogy egyes termékeinek hamar elmegy az illata. Nem olyan húzós. Egyébként ,ha érdekel minden a parfümökről, az összesről, és fórumhozzászólásokkal, értékelésekkel akkor ez az oldal erősen ajánlott: [link]
2012. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

YSL- La Nuit De L’Homme


Ezt megint csak ajánlani tudom. Nagyon nagyon remek illata van. Barátnőm mondjuk úgy, hogy egy plázacica. Ő , és a barátnői rajonganak érte. :)


Amiért nem ajánlom a Milliont, mivel mindenki ismeri, nagyon sokan azt vásárolják még külföldön is. Legyél egyéni, találj saját illatot, ami nem túl erős.


Jó vásárlást! :)

2012. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mexx waterlove, grrrr
2012. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

puma jamaica

utálom a parfümöket, de ezt egész nem elszagolgatnám

apukámnak és a barátomnak is ezt vettem és ők is szeretik

2012. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!