Nyelv piercing?

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne, hogy pl ha megcsináltatom karácsonyi szünet napján (dec. 21.) akkor mire elkezdődik az iskola, addigra lelappad?

a pöszeség tényleg el fog múlni, amint lelappad a nyelvem? nektek mennyi időbe telt, mire tudtatok rendesen beszélni?

már sok ilyen kérdést olvastam, de most mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre. előre is köszönöm :)



2012. nov. 23. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő a szünetetek?

Mindenkinél egyénileg jön helyre, ugyanis valaki szúrást követően, már gyrost eszik kólát iszik, cigizik ezek meg pont hogy hátráltatják

2012. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dec 21-től január 2-ig van szünet.
2012. nov. 23. 23:05
 3/5 anonim válasza:

Ha rendesen kezeled 1 hét és helyre jön. Szopogas jégkockát és akár 2 nap alatt leapad.

Öblitgesd a szád sós vízzel vagy phlogosol oldattal (800-1300 az ára, én az utóbbit fizettem érte). Valamint pihengesd, amúgy se fogsz tudni nagyon enni, de tejet nem ehetsz/ihatsz! Kerüld a nagyon fűszeres ételeket, de pl. leveseket tudsz majd enni.

2012. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a pc mérete, meg a feldagadt nyelvtől nehezen fogsz tudni beszélni, de a pc-t kicserélik majd + a nyelv leapad = ergo egy kis időbe beletelik majd, normálisan fogsz tudni beszélni, 1 max. 2 hét ha minden jól megy, a legrosszab esetben is 3-4 hét.
2012. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm a hasznos válaszokat. igazából attól félek kicsit, hogy a hossza fog zavarni, és majd attól nem fogok tudni beszélni. mert suli lesz majd ugye, és nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán piercing a sulinkba, bár a házirendbe nincs benne, hogy nem lehetne. meg anyumék is megengedik, így hát... :D azért köszi :D
2012. nov. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!