Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mit mozogtok hogy...

Lányok ti mit mozogtok hogy nőies legyen az alakotok?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok, nem akarok fogyni de mozogni szeretek. mit mozogjak hogy ne legyek izmos de nőies formás alakom legyen?
2012. nov. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hajtok a nőies formára, de azért szeretném magam karban tartani. Amikor csak jó idő van megyek futni, ha nincs, akkor hasra, popsira meg combra dolgozok:)
2012. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem a jó alakért teszem, hanem mert van egy kutyám, akinek hatalmas mozgásigénye van, így naponta-2 naponta elmegyek vele jó félórát biciklizni. Másrészt igyekszem nem összeenni mindenféle édességet, de néha nem tudok nemet mondani egy kis sütire vagy csokira.
2012. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
én konditerembe járok, súlyzós edzéseket végzek felsőtestre, és alsóra is. és nem, nem leszek kigyúrt állat, mert egy nő nem tudja magát kigyúrni csak koxxal, illetve évek kellenek ahhoz hogy egy nő vagy férfi megizmosodjon rendesen.
2012. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Futok, eljárok kondiba, vagy ha arra nincs lehetőségem, otthon tornázok súlyzókkal, illetve aerobik órára/DVD-re tornázok, ha tehetem inkább sétálok a városban, mint buszozzak. Egyébként nagyon sok nő attól fél, hogy nagyon izmos lesz: ahhoz, hogy valaki nőietlenül izmos legyen, évek kitartó munkája szükséges, célirányosan. Ha te sportolgatsz, és heti kétszer megemelsz egy súly nélküli rudat (mint ahogy látom, sok nő teszi a konditeremben) nem leszel túl izmos, ettől nem kell félni.
2012. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
heti 5 tesi. 9.osztaly
2012. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt mindig azt mondják a kövér lányoknak, hogy a jó nagy v.lag a nőies, úgyhogy nekem sajna roppant nőies alakom van... Még így is, hogy idén szinte semmit nem tudtam mozogni, mert mire egyik műtétből felépültem, jött a másik. :(

Egyébként biciklizz sokat, az nagyon jól formálja azt a részt.

2012. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mmano88 ***** válasza:
Én most napi 2-4km-t (attól függ hazahoznak e kocsival :P ) sétálok munkába menet, úgyhogy lábra most nem edzek. 3 hete járok így, de már rendesen izmosodik a combom. :D (Mondjuk a munkám során is végig állnom kell..) Felüléseket szoktam, lábemelést, súlyzózást itthon.
2012. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Penszy ***** válasza:
én zumbára járok heti 2x
2012. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egész nap talpon vagyok és begyaloglom fél budapestet
2012. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!