Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen édeskésebb, hosszantart...

Milyen édeskésebb, hosszantartó illatú parfümök vannak?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek, mint a Puma Flowing.
2012. nov. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Chanel összes kb.


Yves Saint Laurent - Opium. Évekig megmarad bárhol.

2012. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Illatozd meg az ed hardy hearts and daggers-t. Imádom :-)
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miss Dior, Guess Seductive
2012. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnézem ma a DM kínálatát, remélem találok valamit a Puma mellé (az alapdarab évek óta:-))
2012. nov. 22. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mexx Wild
2012. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Miért pontoztatok le? Csak azért mert Chanelt írtam? Fogadok nem is ismeritek őket. Szomorú, de nekem mindegy.


Nem írtad milyen árkategóriában keresel, a Puma Flowingot meg nem ismerem szerencsére, de biztos vagyok benne, hogy nem parfüm, csak EDT. A parfüm az parfüm.

2012. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Naf Naf Graffiti
2012. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nina Ricci 'Nina' kb 12 ezer a 30 ml, én imádom.

Ezenkívül Chanel Madmoiselle, az isten.

A Bruno Banani parfümök is kifogástalanok.

2012. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pontozni nem szoktam soha, szóval az nem én voltam. Árkategóriát nem írtam, mert jöhetett bármi. DM-ben nem volt túl nagy a választék, Bvlgarit kerestem, de nem volt az sem. Igen, a Puma Flowing EDT, de imádom, télre nálam ez az alapdarab parfümből, vettem is most egyet. (Sokan mondják rá, hogy nyári illat és főleg tiniknek való, de én télen használom, 26 évesként.:))
2012. nov. 22. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Givenchy Ange ou demon eredetije van, nem a le secret vagy milyen változatai, fürdés után is érezhető az illata, illetve reggel befújva, még éjszaka is megdícsérik az illatomat, szal erősen kitartó. Édeskés illat, ezért írom. orientális, nekem nagyon tetszik. 5 perc múlva alakul csak ki az illat kifújás után, de onnantól fogva nem változik.
2014. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!