Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól fedő, hosszantartó alapozó...

Jól fedő, hosszantartó alapozó van?

Figyelt kérdés

Van pár bőrhibám,ezért erősen fedő és mattító alapozó kéne,max 4000ft-ig.

(NYC,Miss Sporty stb-k kilőve!)


2012. márc. 22. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
[link] ezt most nagyon reklamozzak
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
essence. [link]
2012. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Astor Skin match. Nagyon jól fedi a bőrhibákat és tartós is,mégsem maszkszerű, mivel igazodik a bőr színéhez. 2500 ft körül van az ára.

BB Creme nekem nem jött be amúgy első :/ Nagyon fénylik,és nap közepén már semmi nem maradt belőle. De alapozó alá kis rétegben jó

2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szintén az Essence-t tudom ajánlani!

Személyszerint nagyon megvagyok vele elégedve! Szépen fed és egész nap bírja valamint árban sem egy horrorösszeg!

2012. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maxfactor a legjobb hidd el közel nem éri el a miss sporty és társai. Olyan 4000-5000 között van az ára. Meg még a MAC termékeit tudom ajánlani bár annak nagyon megvan az ára egy alapozót vettem a Douglasba es 10000Ft nagyon szeretem de ritkán basználom ennyiért.(főleg,hogy annyira nincs is sok benne)
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maxfactor Xperience. Ha akciós akkor 4000 Ft alatt van az ára.
2012. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Astor-ok nekem szinte mind bevállt, egész nap tart. De 3000 +osak. A Skin Match pedig 3600 ;)
2012. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanolyat használok, mint amit a második válaszoló linkelt, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem már egy vékony rétegben is jól fed, több réteggel csodákra képes:)) Ja, és tartós, de nekem a t-zónában nem árt egy kicsit napközben is púderezni, mert átfénylik. De ez bőrtípustól függ. (a t-zónám zsíros, az arcom többi része viszont nagyon száraz)
2012. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket csak akkor ha tényleg zsíros bőröd van. L'oreal Matt morphose,Manhattan Powder Mat. Nekem utóbbi van, pár napja vettem és megvagyok vele elégedve, elég jól fed, púderhatású, könnyű alapozó.
2012. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!