Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobban fedő alapozó?

Melyik a legjobban fedő alapozó?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amit akármilyen drogériába megvehetek max. 4-5 ezerért. Nagyon jól fedjen, de mindennapos használatra. Malu wilzszerű fedéssel.
2010. aug. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone nagyon jó szerintem, bár most még avonos habállagút használok. De az Affinitone nagyon jól fed, ahogy próbáltam. :)
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az affinitone nagyon nem jó, vagy csak nekem nem "áll jól".

Az affinitone nagyon látszik, hogy az arcomon van :S

2010. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
accord parfait.3éve megvan és még mindig van egy csomó benne.ráadásul ennél jobb alapozóval nem találkoztam pedig sokat kipróbáltam.
2010. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én nem díjazom az affinitont mert szerintem eltömíti a polusokat de igaz hogy nagyon fed túlzottan is, ennyi pénzért már vehetsz clinique vagy esteé lauder alapozót amik azért mégis minőséi dolgok :) vannak köztünk igen jók sőt még termék mintát is tudsz igényelni pl douglas:D
2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem most maybelline affinitone van pont. Nem tudom, nekem se jött be annyira. Először is, hogy olyan fura az álaga, mint vmi homokszerűség lenne benne. Fedése nem rossz, de olyan természetellenes.
2010. aug. 25. 18:09
 6/7 anonim válasza:
Én is Maybelline-t használok, de habállagút, nekem bevált.:)
2010. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán jól fedőt akarsz,vegyél Vichyt. A gyógyszertárban segítenek majd.
2010. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!