Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk : Piros, jó minőségű...

Körömlakk : Piros, jó minőségű, könnyen kenhető, gyorsan száradó, hosszantartó, könnyen lemosható. Hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 15:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És legfőképpen a MÁRKAja érdekelne!
2012. szept. 23. 15:14
 2/16 A kérdező kommentje:
Van pár Essence lakkom, sokan eskúsznek rá, én, speciel, utálom, rosszul kezelheto..most kivételesen tényleg a 'legjobbat' akarom megvenni.. Astor? Max factor?
2012. szept. 23. 15:28
 3/16 anonim ***** válasza:
az astort tudom ajánlani.
2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az Essence a legjobb...
2012. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

loreál..

én piros színben nagyon kényes vagyok ezért csak loreálból veszem meg. 1 rétegben is fed,és tartós,szép élénk piros nem mattul meg száradás után.

Én is most veszek mert kifogytam belőle. Amúgy több márkából is használtam már pirost pl Astorosom is van,essence is van,meg maybelline is de egyik se az a piros..

2012. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miss Sporty-ból van pirosom. De nem valami tartós, úgyhogy azt ne vegyél. Moyrából esetleg jobbat kapsz. De ezek csak közép vagy olcsóbb kategóriás termékek, Astorom vagy hasonló drágább lakkom nincs sajnos, így csak azt tudom melyikből ne vegyél pirosat.

Amúgy mennyit szánnál rá?

2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
háát nagyon szépen köszönöm max talán 2000-et
2012. szept. 23. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok ismét. Elfelejtettem írni neked, hogy én nem használok alapozó és fedő lakkot. Talán ha használsz, akkor 5-6 napig is szép. Ja meg eléggé nem körömkímélő a munkám, fémmel, műanyag dolgokkal foglalkozom és sokat mosogatok is.

Szóval lehet hogy neked beválik mégis. :)

Amúgy a miss sporty nekem nem pattog le, csak hamar megkopik a körömvégeken, meg hát a melóm miatt karcolódik rendesen. :(

Pedig rövid körmeim vannak.

2012. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nekem AVON van, most 699.- akciósan, és gyönyörű.

Többfélém is van pirosból tőlük.

Most a korallos a liblingem, de a piros, és a bordó is csodaszép.

2012. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok ismét. Na milyen márkájú lakkot vettél pirosban? Mennyire tartós mondjuk alap és fedőlakk nélkül 2 rétegben, és mennyibe került?
2012. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!