Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk : Piros, jó minőségű...

Körömlakk : Piros, jó minőségű, könnyen kenhető, gyorsan száradó, hosszantartó, könnyen lemosható. Hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 15:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
még nem volt alkalmam rá:// de LO'real -t szeretnék, ha megvan, mindneképpen elmondom mi a tapasztala(:
2012. okt. 3. 16:56
 12/16 anonim ***** válasza:

Oksi, várom az észrevételeidet az új lakkal kapcsolatosan. Ha mégse Loreal, akkor is! :D

Rossmann-ban elvileg a Rimmel 60 second lakkjai le vannak tolva 799-ről 599-re, ha érdekel, meg a NYC lakkok 599,- helyett 499 Ft.

Meg az összes Lovely dekor kozmetikumra 25% kedvezmény van.


DM-ben pedig a hőn áhított Loreal-od van leárazva, a Color Riche fajtájú. 1499,- helyett 1299,-

Ezenkívül Miss Sporty lakkok 629,- helyett 499,-

Maybelline Colorama 899,- helyett 749,-

Manhattan Quick Dry 849,- helyett 699,-

Astor Lacque DeLuxe 1399,- helyett 999,-

S-he stylezone 799,- (itt nem írja hogy akció miatt ennyi)


Remélem segítettem, csak gondoltam hátha nem nagyon figyeled az akciókat. Kiváncsian várom melyik a nyerő, melyiket választod. :)

Az Astorról jókat hallottam, néztem egy blogot, a csaj mind a 10 körmére más márkájút festett 2 rétegben fedőlakk nélkül és az Astor bírta legtovább...

Talán egyszer lesz ilyenem is! :D

2012. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Uha..koszonom...(: sokat dolgozhattal vele, mire kiírtad...
2012. okt. 3. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Áh, dehogy. Előttem vannak az újságok, épp csorgattam a nyálam néhány cuccra... ja és gép- és gyorsírást tanultam. Sokra nem megyek vele - 3 műszakos robot robis melós - de erre jó, hogy könnyen gépelek. :)

Amúgy szívesen! :D

2012. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:DD
2012. okt. 3. 19:31
 16/16 A kérdező kommentje:

Tapasztalat: (bocs a sok késésért)

Hétfőn kaptam egy Rimmel London 60 piros körömlakkot. 250-300 Ft lehetett. Extra nagy ecsettel. Könnyen kenhető, gyorsan száradó, hosszan tartó (hétfőn festettem ki, ma már kopottas, de egy rétegben, alapozó és fedő lakk nélkül). Egy baj van vele, h nagyon nehezen lehet lemosni. Nekem ennek ellenére főként a színe miatt nagyon bevált! (:

2012. nov. 3. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!