Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam szeretni,...

Hogy tudnám magam szeretni, és szépnek látni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és rettentően önbizalom hiányos. Pedig azt mondják szép vagyok. De nem tudom, egészen máshogy látom magam a tükörben, és rettenetesen utálom magam. Úgy érzem, annak ellenére, hogy mondják, hogy szép vagyok, sosem fogok tudni megfelelni senkinek. Semmilyen srácnak, vagy embernek. Hogy tudnám szeretni magam? :(


2012. nov. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ez életkori sajátosság, majd kinövöd. Ebben a korban nincs senki aki meg lenne magával elégedve. Az akit Te szépnek látszt ő is ilyen problémákkal küzd. Ő meg rád mondja hogy bezzeg ő milyen szép.
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami oka biztos van hogy nem látod magad szépnek, próbálj változtatni azon ami nem tetszik.
2012. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!