Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek alma, vagy körte...

Szerintetek alma, vagy körte alak? Kérdeztem, de ahhoz nem tettem képet, gondoltam új kérdést indítok. (Bikinis kép kizárt,3 éve nem volt rajtam. )

2012. nov. 18. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből a képből semmit sem lehet kivenni.

Egyrészt, mert teljesen rossz a minőség, másrészt meg azért, mert bő, lebernyegszerű felső van rajtad. Ha bikinis képet nem is, legalább olyat tegyél fel, amin valami teshezállóbb van, mert így nem lehet megmondani.

2012. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó köszi, igazad van: D.

Nem olyan fontos : D Nem is igazán akartam kirakni, csak úgy kíváncsi voltam:). De már nem vagyok: D:)

De azért köszi:).

Több választ ehhez nem várok,mert nem: D. Nincs konkrét válasz, csak már nem érdekel:).

Látom magam, és eltudom dönteni magamról,minek hiszem, lényegtelen ki mit gondol, ha én meg vagyok magammal elégedve/vagy nem.


Köszi első:).

2012. nov. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!