PusziAzArcodra kérdése:

Körte alak így?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kissé össze vagyok zavarodva. Én , ahogyan magamat látom, úgy gondolom,hogy körte alakom van : kis mellek, illetve lefele szélesedő csípő. Eléggé nagy, széles medencecsontom van. Viszont, egyáltalán nem vagyok kövér, sem duci. Attól még lehet körte alakom? Azért kérdezem, mert mindenhol azt irja, hogy annak van körte alakja,akinek nagy feneke, és nagy combjai vannak. Illetve hát kövérebbek. Meg ilyesmi. És én nem vagyok az.
2012. júl. 28. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Felesleges besorolni magad ilyen csoportokba. Ha szétnézel az utcán sem csak 3 féle nőt látsz, ugye?

De ha megnyugtat, nekem is a csípőm, ami baromi széles, pedig a 48 kilómmal nem hiszem, hogy kövér lennék. :D

2012. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is annyi vagyok, melléje meg kb 160 cm. Csak szeretnék a testalkatomhoz megfelelő ruhákban járni :).
2012. júl. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!