Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet, ha valakin van...

Mitől lehet, ha valakin van mit fogni, de a melle meg olyan kisebb fajta?

Figyelt kérdés

Van rajtam mit fogni, de a mellem 15 évesen 75A-s. Anyunak 17-18évesen 85C volt(bár nem szeretnék nagy melleket) Csak azt szokták mondani, hogy husi lányokon nagyobb mell, vékonyokon kicsi mell.

Rám egyátalán nem igaz, formásodik szépen a mellem, és érzem, hogy nő, de nem bazinagy, olyan kis cuki.

Mitől van?:)


Ha megnézitek pl: Adélt (Adele) neki is mivel teltebb nagy melle van, sőőőt, akinek csak a combján van mit fogni, nagyobb a melle az átlagnál.(Ilyet is figyeltem már meg.)


2012. nov. 17. 23:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

akartam volna felrakni képet, de csak olyan van gépen, ami a 'jobb' színemet fényezi.

Pont azt, ahogyan jól nézek ki. Nem azért mert photoshop , hanem mert úgy öltöztem fel, hogy eltakarjam ami előnytelen.:) Majd lehet készítek és feldobom.:)

2012. nov. 18. 01:01
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván egy vékony lány lennél ha egészségesen élnél, többet foglalkoznál a testeddel és nem lenne nagy hasad meg combod, meg ilyesmi. Nekem is kicsi a mellem, de ehhez a többi részem is, így arányos. Mert törődök vele. Ha nem foglalkoznék az egésszel akkor a fenekem már 3szor ekkora lenne, meg a hasam is olyan lenne mint egy hordó, a mellem maradna mert nem oda hízok. Te is ilyen vagy gondolom, nem hízol mellre, így ha arányos akarsz lenni akkor többet kell foglalkoznod azzal hogy mit eszel meg mennyit, meg többet kell sportolni, tornázni, futni járni.
2012. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad van, az egészséges ételekről írott dolgokról, de azt kikérem magamnak, hogy nem mozgok. Az iskola ahova járok 2 kilóméterre van, gyalogolok minden egyes iskola vége után, hét napból ötöt, plusz kézilabdázom. Szóval azt, hogy nem 'sportolok' és egyátalán nem mozgok, azt kikérem magamnak: D. A tornatanár is eléggé meghajt minket ezek mellett, és most szeretnék újra lovagolni. Szóval genetikailag is jobban hízok, meg sokat is eszek mondjuk:D. De mozgok mellette. VOLT idő mikor egyátalán nem mozogtam, vagy csak keveset, de nem tartott sok ideig, mert nyáron, rengeteget tollasoztam, futkoztam, ugráltam, mert nyár volt és hülye aki otthon ül.
2012. nov. 18. 18:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ez igaz hogy akinek csak a combja vastagabb kicsit, annak nagyobb a melle:D Nekem is, pedig 173 cm vagyok és 58,5 kg, combom felül 50, alul 37-38 cm, valahogy kicsit vaskos nekem, és a mellem is kicsit nagyobb az átlagnál, nem is tudom most mi lehet a mérete pontosan, mert fogytam. 75D vagy 70D már.. :) Pedig anyumnak nem ilyen, szerintem neki kisebb volt.
2012. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!