Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet, ha valakin van...

Mitől lehet, ha valakin van mit fogni, de a melle meg olyan kisebb fajta?

Figyelt kérdés

Van rajtam mit fogni, de a mellem 15 évesen 75A-s. Anyunak 17-18évesen 85C volt(bár nem szeretnék nagy melleket) Csak azt szokták mondani, hogy husi lányokon nagyobb mell, vékonyokon kicsi mell.

Rám egyátalán nem igaz, formásodik szépen a mellem, és érzem, hogy nő, de nem bazinagy, olyan kis cuki.

Mitől van?:)


Ha megnézitek pl: Adélt (Adele) neki is mivel teltebb nagy melle van, sőőőt, akinek csak a combján van mit fogni, nagyobb a melle az átlagnál.(Ilyet is figyeltem már meg.)


2012. nov. 17. 23:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. nov. 17. 23:52
 2/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, kicsi mell, nagy popó, vastag comb

kicsit aránytalannak érzem magam, de a pasikat nem zavarta eddig, így megbékéltem már vele

van előnye is, nem lóg derékig, és ha megöregszünk, nem fog térdig lógni :)))

2012. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez a körte alkat..:/ nekem is ilyen van, bár én vékony vagyok, de így is gáz
2012. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nekem nagy has: D Pont ezaz, hogy aki hasra hízik, mellre is: D Én egyátalán nem.

Első: Igazad is van, nem fog lógni:). Már most van akkora amit meglehet markolni, szóval..:) Nem zavar, a mérete.


Utolsó-->Körtealak-->annyira nem vészesen vastag a combom, a csípőm tetszik magamon, hasam az marha nagy(pocak is van->gyomor:D) fenekem meg olyan, nem tudom megfogalmazni, olyan ami egyátalán nem zavar:).


Csak érdekelt ez így, hogy ki van még így vele, és normális-e:).

2012. nov. 18. 00:39
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a képet találtam, na hát nem tudom melyik igazából.

első kizárt : D

alma-->Hát csípőm nem széles, az ilyen normális:). Van kicsi rajt, de arra nem hízok túlzottan, pocak van, illetve mell kicsi.



Körte-->lehet tényleg ez az alak ami legjobban illik rám. De lehet én olyan ufo vagyok: D Fura testalkatom van:'D Olyan semmilyen.:/

2012. nov. 18. 00:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Mitől lehet?

Ilyen alkatot örökölt.

Jól mondják, körte.

Az enyém is ilyen.

Vékonyan is van combom, méretes hátsóm, miközben felül semmi.


"husi lányokon nagyobb mell"

Nem törvényszerű.

Ezer meg egy olyan nő van, aki nagyobb "termetű" és mégis kicsi a melle.


"vékonyokon kicsi mell"

Ennek az ellenkezőjére (vékony+nagy mell) is láthatsz elég példát.

2012. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha többnyire hasra hízol és a combod nem túl nagy, akkor inkább "alma" vagy.
2012. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Igazából a hasam is szeretem, enni is szeretek, nasizni is, de pl: csípőmet ahogy elnéztem csontilag is így örököltem. Szerintem nagymamámtól, mert anyunak széles csípője van, nekem meg olyan vékonyabb. Olyan fura.

Anyunak is sokszor mutattam, hogy hasam jó nagy, de a csípőm meg olyan szépen ívelt.

A combom vastagabb(attól függ miben nézzük-->van ami előnytelen) Seggem-->combomhoz viszonyítva, akkora : D Nagyobb szerintem.:)


De jó így nekem:).!

2012. nov. 18. 00:49
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsóelőttinek köszi, utolsónak is


de a szöveg utolsóelőttinek ment

2012. nov. 18. 00:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Combom is pl: Ha rövidnadrág van rajtam tetszik.:) Ha nem rövidnadrág, akkor nem.:)
2012. nov. 18. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!