Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon tanácsadónők! Mennyivel...

Avon tanácsadónők! Mennyivel olcsóbban rendelitek meg a termékeket? Mennyi az anyagi hasznotok rajta? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nos tudom van egy csomó tanácsadónő már, de az én környezetemben nincs, pedig igény az lenne rá...És kéne egy kis kiegészítés is...Én most tanulok, és tanulás mellett se időm,se energiám nem lenne diákmelóra, egyéb munkára...Viszont szegény anyámék meg fizetnek mindent nekem, és nagyon szeretném őket legalább egy picit támogatni...Mit tudom én...ha mondjuk csak pár száz forint hasznom lenne x mennyiségű termékből, már az is jó lenne, hiszen legalább egy napi reggelim meg tudnám venni...Tudom, hogy így apróságnak tűnik, de szerintem ez is segítség lenne, és sajnos egyelőre csak ennyivel tudnám könnyíteni a dolgukat...(az iskolát nem fogom abbahagyni, pedig nyílván az lenne a leggazdaságosabb megoldás, viszont a későbbiekben szeretnék elhelyezkedni).

2012. nov. 14. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ,hogy mennyit rendelsz. 5-15 ezer forint között 15% kedvezményt kapsz,de venned kell katalógust is, szóval a nyereséged nagy része elmegy rá. 15-25 ezer között már elég jól lehet keresni,akkor azt hiszem 20% a kedvezményed, az már egy 20 ezres rendelésnél 4000 ft - katalógus ár. Tehát minél nagyobb a rendelésed értéke,annál jobban jársz.
2012. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld...:D

A katalógus mennyi esetleg azt tudod? vagy valaki tudja?

2012. nov. 14. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is érint most ez a téma, én is tegnap vágtam bele az egészbe :)
2012. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá neked is! :)
2012. nov. 15. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 db 600-700 körül van. Ennyit minimum érdemes venni,különben nem tudsz majd annyit eladni.
2012. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. nov. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!