Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem így modellkedni?...

Van esélyem így modellkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

173cm magas vagyok, csinos, hosszú lábú, fenekes stb.

Sokan mondták már, hogy mennyire csinos vagyok és modellkednem kéne. Szerintetek, aki jártas már ilyen dologban, úgy felvennének modellnek, hogy ha az első két fogam görbe egy kicsit?? Vagy ha netán fogszabályozót csináltatok magamnak ??


2012. nov. 11. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Olyan kicsi az értelmi szinted, hogy modellkedned kelljen?

De most komolyan, miért akar mindenki modell lenni? Miért jó az állandó diétázás, meg az érzés, hogy nem te rendelkezel a saját tested felett?

Amúgy is alacsony vagy modellnek, ráadásul a modellek nem csinosak, hanem soványak. Akkor lennél megfelelő, ha naponta tízen megkérdeznék, hogy beteg vagy-e, vagy miért vagy-e ilyen sovány..

(Ja, engem amikor leszólított egy modell ügynökség, akkor éppen naponta húszan megkérdezték, hogy drogozom-e, vagy miért vagy csontkollekció..)

2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felvesznek modellnek! Én ismerek egy modellt és ő sem hibátlan. Ráadásul láttam képeit vannak olyan képek amikor nem egyedül van és van egy olyan csaj mellette aki szó szerint eszméletlen ronda, csak jó a beállítás (nem minden képen persze....)
2012. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csinos vagy, viszont ne felejtsd el, hogy ezt ismerősök, barátok mondták. Ahhoz, hogy modell legyél, nem elég úgymond "csak csinosnak" lenned, mert meg van szabva, hogy milyen méretekkel kell rendelkezned. Persze, vannak a Lara Stone félék, akiknek olyan a kisugárzásuk és az arcuk, hogy lehetnek kicsit nagyobbak, mint az átlag, de az nagyon ritka. Többféle modell létezik, a kifutókon például sokkal vékonyabb, és az én ízlésem szerint nem feltétlen a csinos kategóriába tartozók vonulnak, míg fotómodell vagy reklámmodellek szerintem inkább csinosabbak. Ha nem vészes a fogad, szerintem nem kell fogszabályzó, Mihalik Enikőnek is eléggé érdekesen elálló fogai vannak, mégis a csapból is ő folyik. Ha tényleg szeretnél modellkedni, akkor azzal nem veszítesz semmit, ha elmész pár ügynökséghez, ott majd megmondják, jó vagy-e vagy nem.
2012. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Félre értett az egyik kedves válaszoló, nem csak "anyuka, apuka, barát" mondja, hogy csinos vagyok stb. :) Nem egyszer volt rá példa, hogy utcán állítottak meg és ilyenek.. :)
2012. nov. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!