Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem? Modellkedni...

Van esélyem? Modellkedni szeretnék. (TOVÁBB)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy valahol meg kellene próbálnom, sokan bátorítottak is erre. Eleinte minden oldalon 172-4 centis hölgyekbe futottam, de találtam 166-167 centis modelleket, akik újságokban szerepeltek, ebből gondolom, hogy talán lenne nekem is esélyem. Nem kifutóra szeretnék menni, tudom, hogy ott 172 cm a minimum magasság.


Adataim


Mell: 83

Derék: 62

Csípő: 82

Magasság: 167

Súly: 48

Hajszín: (természtes) sötétszőke

Szemszín: barna

Konfekció: 34-36

Cipőméret: 37


Beszélt nyelvek: magyar, angol, német



2012. aug. 21. 13:30
 1/7 anonim válasza:
szerintem simán lehetnél de persze oda szépség is kell küld egy képpet magadrol és amugy hány éves vagy?
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a sok adat mind szép és jó, de ettől még nem biztos hogy bárhova is kellesz, esetleg ha van valami különösen szép rajtad, ami nem szokványos, pl szép vastag száj mindig nyerő, esetleg szeplők, nem hétköznapi arcforma. Ha egy tök átlag lány vagy akkor nem igazán fog senki felfigyelni rád. Mindenhol a különlegeset keresik mert az ritka.

Persze ettől még elmehetsz egy ügynökséghez és regisztrálhatsz náluk. Aztán majd kiderül kellesz-e bármiféle munkára.

2012. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bratilla ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, ez mind szép és jó, de általában nem véletlenül keresik a magas lányokat..
2012. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem kifutóra akarsz menni ,akkor természetesen fotómodell munkákat kapnál ,csak ahhoz az kell ,hogy fotogén legyél :)

Amugy sokkal több esélyed lenne ,ha magasabb lennél !

2012. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nagyjából biztató, mert a fotómodellkedés közelebb áll hozzám, kifutóra nem is nagyon gondoltam, meg az adottságaim sincsenek meg hozzá.
2012. aug. 23. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl alacsony vagy.. De ettől függetlenül még fotómodellkedésben gondolkodhatsz.
2012. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Azt nem írtad le és hát persze a legfontosabb a magasságon kívül az arc és a kisugárzása. Elég kifejező e a tekinteted stb... ez megvan benned?
2012. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!