Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetkót csináltassak és...

Milyen tetkót csináltassak és hova?

Figyelt kérdés
egy kb féltenyérnyi esztétikus és sexi tekót szeretnék, segítsetek!
2009. aug. 12. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

először a "sexi" szavad miatt nem akartam erre írni semmit, de nembírom ki:D

szóval sztem ahova ne: felkarra (annyira gáz), hasra (terhesség, hízás stb elbarmolja), és hátul derékra (minden utcasarkon mindenkin azvan,gáááz)

amit ne: nonfiguratívot, sárkányt, kínai jeleket.

ezeket a legtöbb rendes ízlésű ember gáznak tartja (és rengeteg tetováló ismerősöm van, ízléses rendes emberre ilyent nem varrnak)

ami jöhet: fantasy, szimbólum ami fontos épp az élethelyzetedben, virág, hasonló sztem. a csillag határeset:P

hely pedig nemtom: lapocka, csukló, lábfej-boka, nyak mögé, csípőcsont mellé elöl

jól gondold meg, én évekig akartam,aztán elmúlt az inger, és egyszer villámként hasított belém pontosan mit akarok, és hova. és megérte megvárnom, megbántam volna ha addig megcsináltatok mást =)

sok sikert

2009. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel. én a lapockát javasolom, jó hely, nekem is ott van és főleg jól takarható, ami nekem fontos volt. én mindig tudtam, hogy akarok, aztán egyszercsak bevillant, hogy na ezt! meg is csináltattam. kicsit várj, amíg megtalálod azt a mintát, ami igazán tetszik, fontos neked, szóval ami szerelem első látásra. a szalonokban rengeteg újság, képgyűjtemény van, nyugodtan menj be és bogarászd át őket.
2009. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

amíg azt várod el, hogy ezt mások mondják meg, addig leginkább ne csináltass sehová. :)

a tetoválás lényege, hogy teljesen egyedi legyen, és téged, fejezzen ki.

2009. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, hogy nő vagy-e vagy férfi.. Nőnél szerintem undorító, egyáltalán nem nőies, ha egy nagy tetkó van pl a kezén... Én ha csináltatnék max. egy kis csillagot a csuklómra, de soha, semmi pénzért.. Az utolsó hozzászólóval egyetértek.
2009. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!