Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetkót csináltassak?

Milyen tetkót csináltassak?

Figyelt kérdés
Lécci küldjetek már jó képeket, ami nektek tetszik, illetve van! Gondoltam h a hátamra valami kisebbet, vagy valami olyan helyre ami nem nagyon látszik,állítólag hivatalos helyeken nem veszik jó néven(pl állás keresés) akár ágyék, illetve derék-fenék közötti rész is szóba jöhet!
2010. jan. 23. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem így megy te divatmajom!!!!
2010. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De szeretem az ilyen agyi sérülteket.. Valószínűleg nem beviszem a képet és mondom, hogy ilyet kérek.. Azért kell h ötletet kapjak. Amúgy vannak már elképzeléseim, és szeretnék még tippeket kapni, hogy kb. mi hol néz ki jól. Ha megtetszene valamelyik kép, átalakítanám a saját ízlésemre.
2010. jan. 23. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

láccik hogy fogalmad sincs hogyna van ez...xD igaza van annak aki le divatmajmozott.

egy tetoválásnak lelke van.azért jó mert ökök emléket állithatsz valaminek vagy valakinek. de ne azért csináltass mert teccik. nagyon megfogod bánni ráadásul nagyondrága és nagonfájdalmas eltávolítattni. 14éves vagyok és lány. és már most tudom hogy lesz tetoválásom a dédnagyanyám emlékére és aztis tudom hogy mi. a tetoválásoknak álltalában érzelmi alapjuk van. ezt ideje lenne megérteni. =D

2010. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

[link]

itt nézelődj egy kicsit, hátha ötletet tudsz meríteni belőlük:)

sok sikert és jó választást:)

2010. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kommentezőnek!! amúgy szerintem pont az a tetkó ami emlékből jön a rossz, mert mindig vissza emlékeztet h már nincs veled.. ha akarok vissza emlékezni nem kell nekem tetoválás. én csakis esztétikai szempontok miatt szeretnék. na mind1, mindenki maga tudja
2010. jan. 23. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem van, ágyék részen, bal oldalon. Sokat nézegettem, nem tudtam dönteni, végül én rajzoltam meg(ehhez tudni kell kicsit rajzolni azért), egy sárkány, kicsit nomfiguratív, és azt csináltattam meg. Már 7 éve megvan, még mindig imádom. Én találtam ki, nem utánoztam senkit. Féltem, hogy milyen lesz (ugyanis nem kicsi) pl szülés után, hát már szültem is, ugyanolyan, és nem bántam meg soha. Ha esetleg van ami tetszik abba is belerajzolhatsz, hogy kicsit egyedi legyen!:)

Üdv egy tetkós anyuci :)

2010. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, én is át rajzolnám+hozzá rajzolnék pl csillagokat meg ilyesmik, szval mindenféleképpen átalakítanám eléggé az tuti!:D köszi a választ!!
2010. jan. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!