Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetkót csináltassak?

Milyen tetkót csináltassak?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron tetoválást varratni, de sajnos nem'tom milyet és, hogy hova.

Valahova a kezemre szeretném.

Azon is gondolkodtam, hogy elég szőrösek a karjaim és, hogy oda tetemném, hogy "eltakarja".

Ötletek?

Köszi

20/F


2011. júl. 7. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ha esetleg rossz a témába írtam, akkor sorry.
2011. júl. 7. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... nem azért mondom, de ha csak azért akarsz mert hogy "menő" vagy mittudomén, akkor ne varrass. Az ilyen nonfi szrok annyira nevetségesek, ha semmi plusz jelentés vagy emlék nem kötődik hozzá, tök felesleges összetetováltatni magad.
2011. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ez pont olyan dolog, amiben neked kellene döntened... mondhatom én, hogy indás-virágos tetkót csináltass, amilyen nekem van, valszeg nem fogsz :) Olyan legyen, ami jelent Neked valamit, ami fontos, vagy ami tetszik!
2011. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát valami olyat szeretnék, ami az életem részét képezi.

Nem csak simán menőségből :D

2011. júl. 7. 14:51
 5/6 szamóca.. ***** válasza:
kicsit többet is elárulhattál volna... nem mindegy hogy egy rockabilly típusú tetoválást tervezünk, vagy egy biomachinet:D egyébként, főleg ha nem csak esztétikai célból kell, akkor úgyis csak akkor leszel megelégedve vele ha te találod ki. ettől függetlenül ötletek mindig jól jönnek.
2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod irj privibe msnt, a személyiségedtöl függően adok tippeket
2011. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!