Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék megváltozni. Hogyan?

Szeretnék megváltozni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha jobban felfigyelnének rám a srácok, szeretnék tornázni, hogy jobb alakom legyen.... 154 centi és 44 kiló vagyok ... állitólag ez pont ideális de én akkor is jobban érezném magam, ha kicsit többkiló lennék, de nagyon nehezen megy.... olyan tornákat mondanátok amelyekkel pl a mellizmot lehet fejleszteni meg a farizmot? mert azt hallottam h pl a mell is nő kicsit ha izmosodik. Légyszi segítsetek hogy hogy tudnék hízni meg mit tornázzak...
2012. okt. 27. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél sokat :3
2012. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bővebben?
2012. okt. 27. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
több húst, fehérjét
2012. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is: izmosodni akarsz, vagy izmosodni és hízni:
2012. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az kérdőjel akart lenni!:)
2012. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
izmosodni és hízni is szeretnék kicsit.... (de az izmosodást azt nem ugy hogy nagyon látszódjon hanem csak ugy hogy szép alakom legyen) és annak is örülnék ha le tudnék menni spárgába ... mert nemsokára elkezdek tanulni egy táncot amihez kellene ....
2012. okt. 28. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Izmosodni akkor tudsz, ha erősíted az izmaidat, méghozzá egyre nagyobb terheléssel (pl. több ismétléssel végzed a gyakorlatot). Közvetlenül erősítés után egyél egy kis szőlőcukrot fehérjével. Két edzés között mindig legyen pár nap pihenő. Egyél sok olajos magvat, aszalt gyümölcsöt, mézet, burgonyát, rizst, elegendő fehérjét, és félzsíros-zsíros tejtermékeket, és a zsírosabb húsokat, olajos halat is nyugodtan eheted, amikor lehet, víz helyett igyál 100%-os gyümölcslevet. Ha nőiesedni akarsz, egyél hüvelyeseket. Azért mielőtt hízókúrára fogod magad, gondolkozz el rajta, hogy komolyan akarod-e. Amikor 13-14 éves voltam, az osztályban minden lány hízni próbált, mert unták már a kislányosságukat. Most mindenki fogyókúrázik... A másik, amire figyelj, hogy ne egészségtelen ételekkel, cukorral, gyorskajával és agyonsózott nassokkal próbálj hízni. Bár kétségkívül hatásos lenne, többet ártanál vele a testednek, mintha túl vékony lennél. (Bár szerintem ez a magasság - testsúly-arány rendben van.)
2012. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ... esetleg olyan videót nem tudnál belinkelni, hogy mit tornázzak?
2012. okt. 28. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Írd be YT-ra: shaping workout/excercises for beginners. Szerintem így találsz valamit!:)
2012. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és edzés előtt mindig melegíts be, edzés után mindig nyújts. (Keress olyan videót, ami tartalmazza ezeket is, az a biztos!:) Utána próbálkozhatsz a spárgával. Utóbbit akkor is csinálhatod, ha nem tornáztál előtte, csak melegíts be alaposan. Aztán csinálj enyhébb nyújtógyakorlatokat, aztán mehet a spárga. (15-30 másodpercig maradj benne, többet egyszerre ne, inkább váltogasd.) Ha jól megy, fel is rakhatod az egyik lábad pl. az ágyra.
2012. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!