Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyáltalán...

Mit csináljak ha egyáltalán nem vagyok lányos? Szeretnék megváltozni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdem a gimnáziumi első osztályt.

Szeretnék csinos lenni, tetszeni a fiúknak. Már kicsi koromtól kezdve inkább sportosabb lány vagyok, imádtam fára mászni, biciklizni, egyfolytában tiszta kosz, és seb voltam, mikor hazamentem. a sok mozgás ellenére mindig is duci voltam, és ezt a nagyapám sokszor emlegette is. Persze nagyon szeretett, sok közös programunk volt, csak néha-néha elejtette a megjegyzéseket, ha mondjuk a nagyi gumicukrot vett nekem, vagy apu csokit hozott mikor hazajött, vagy amikor anyu kétszer mert nekem krumplipürét. Mindenki szerint normális alakom volt, de a nagyapám szerint csak a vékony lányok találhatnak maguknak férjet. Az unokatestvérem karcsú, csinos lány. Őt sokszor dicsérte. Nekem is mondta, hogy helyes kislány vagyok, örült mikor jó jegyeket szereztem az iskolában. Szóval erős megkülönböztetés nem volt, és azt sem éreztem, hogy engem esetleg kevésbé szeret. Viszont bennem maradt, hogy csak a vékony lányok lehetnek igazán szépek. Most 167 cm vagyok, és 60 kg. Tisztában vagyok vele, hogy nem tökéletes az alakom, emiatt egyszerűen utálok vásárolni menni. Nagyon tetszenek a ruhák, de undorítónak találom magam, ahányszor a próbafülkében felpróbálok valamit. Nagyon szeretnék lefogyni, és karcsúbb lenni, de nem sikerül. De nem is csak ez a lényeg. Még az életben nem sminkeltem magam. Gondoltam megpróbálom, mire elkezdődik a suli talán belejövök. Van egy szempillaspirálom (Lacura márkájú, ez nem tudom mennyire jó, vagy gagyi) egy videón megnéztem, hogy szokták használni. Mikor elkészültem és belenéztem a tükörbe, semmivel nem éreztem magam szebbnek, sőt egyenesen bénának láttam, hogy a festéktől mintha összeragadtak volna a szempilláim. Ez mondjuk biztos gyakorlás kérdése... :D Ráadásul elment fél óra azzal, hogy leszedjem magamról, és ne nézzek ki úgy, mint akinek behúztak. szóval már a sminkelésről is lemondtam. Igazából alapból is hosszú szempilláim vannak, ezt már többen mondták, és kérdeztek, hogy mitől hat ilyen természetesen a szempillaspirálom. Szóval annyira nem idegesít, hogy nem jött össze. Viszont el nem tudom képzelni, hogy kifessem a szemhéjam, vagy rúzsozzam a szám, félek, hogy elkenődik, aztán kiröhögnek. Az arcom szerencsére nem pattanásos (még ), és remélem nem is lesz. :) Igazából nincs is túl sok gondom magammal, csak az alakom. Szeretnék ilyen lenni:


[link]


Mostanában olvasok divatblogokat is, próbálok minél jobb stílust kialakítani. Emellett sportolni is fogok. Szerintetek iskolakezdésig (meg persze utána is) milyen étrendet, és mozgástervet folytathatnék, hogy leadjam a feleslegem?


2012. aug. 6. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve hordok éjszakai fogszabályzót, a fogsorom sokat javult, a fogorvos szerint szeptemberben már akár el is hagyhatom a hordását. Kicsit fehérebb fogakat szeretnék, erre nincs valami ötletetek? Most napi kétszer mosom, mindig más fogkrémmel. Van mikor megengedhetjük, hogy ezer forintért vegyünk Lacalutot, máskor csak Amodent van. Azt olvastam, hogy a Lacalut jó márka a fogkrémek között.
2012. aug. 6. 15:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna fehérít.

Amúgy nekem sosem tetszettek a cicababák nekem ha barátnőm volt az általában sportos volt.Az ilyen típusú lányokkal legalább szeretek beszélgetni.A testedzés pedig jól fog jönni.Mondhat bárki bármit a jó alak fontos.Úszni érdemes eljárni.

2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úszásra én is gondoltam, de nem szeretek fürdőruhában lenni. Ott még jobban látszik, hogy milyen az alakom. Viszont az valóban jól formálja a testet, ebben igazad van :)
2012. aug. 6. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy igazam van azért írtam:)

De reggel nincsenek sokan uszodában csak vénemberek.Azok előtt te lennél a díva mindenképpen.

2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez okos gondolat. Az énkorombeliek úgyis csak délután mennek strandolni. Tőlünk fél órányira úgyis van fürdő :D
2012. aug. 6. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Max elviszel magaddal valakit,úgy még nem is unod el magad.Akkor mondhatni probléma letudva.
2012. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod, én csak öt kilóval vagyok könnyebb, de elférne mér rajtam az az öt és még így is vékony lennék. Szerintem ha sportos vagy, ne akarjál még vézna is lenni, nem hiszem, hogy duci lennél!

A szilikonkefés spirál nem ragasztja össze a pillákat. De ha nem szoktál sminkelni, nem is szereted, akkor minek? Úgyis csak elkennéd.

Viszont növesztheted a hajad, hordhatsz csini, hozzád illő!! ruhákat.

Pl. tudom, hogy a 10 centis tűsarkúban csinosabb lennék, de nem fogom felvenni, mert az nem én vagyok. Érted? Ne akarj kibújni a bőrödből, mert az visszás hatást kelt, fura leszel.

2012. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én már 3 éve lovagolok, és 10 kilót lefogytam. Esetleg ha van lovarda a falutok/városotok környékén, beugorhatsz pár leckére. Hetente én háromszor megyek, igaz nem olcsó mulatság, de mivel állatbatár vagyok 100%-ig nekem megéri. Mondjuk a pénzt is magamnak kell keresnem.
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!