Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért "baj" az, hogy én nem...

Miért "baj" az, hogy én nem vagyok ez a "lányos lány"?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok nőies. Nem sminkelek, nem hordok magassarkút, kivágott ruhákat, szoknyákat.

Inkább nadrágok/legginset hordok, sportcipővel, inggel vagy pólóval. De igényesen öltözködöm csak nem nagyon veszek fel nőies darabokat (mint pl. a szoknya).

Tetoválás érdekel, quadozás meg ilyesmik. Szeretem a színes melíros hajakat (persze csak módjával és ízléssel). Szeretek vásárolni is de nem vagyok az a pláza cica típus.

Nem nézegetek minden második fiút. Sose volt barátom még.



Már több felnőtt is leszólt. Miért baj ez?

16/L


2012. márc. 25. 22:09
 1/7 anonim válasza:
0%
Te mit szolnal hozza, ha egy magasarkut hordo, kiskegyedet meg nok lapjat olvasgato 16 eves gyerek kerdezne ezt?
2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
marmint 16 eves fiu
2012. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Ha így érzed jól magadat, akkor ne érdekeljen, ki hogyan szól le. Üsd el vicce la dolgot, vagy még jobb, ha iróniával, hogy leszokjanak róla. És éld tovább úgy az életedet, ahogy neked tetszik.

Én se voltam soha csajos csaj, sőt, nagyon is fiús érdeklődési körű, és bizony a baráti társaságom is eszerint alakult. És tudod mit? Én soha nem bántam, nagyon jó volt ez nekem így, és pont nem érdekelt, ki mit szól hozzá(m) ;)

Aztán valamikor - sztem az anyává válás folytán - kicsit finomodtam, kicsit nőcisedtem, de még most is inkább az a sportos anyuka tipus vagyok, pl mostmár hordok mélyebb dekoltázsos holmit is. Ami fura, mert amikor igazán lett volna mit megmutani az alakomból, akkor nem tettem. Mondjuk engem még álcafestékkel-gyakorlóban, vagy tréningruhában-két kisgyerekkel a karomon, vagy télikabátban is mindig megnéztek a ffiak, de ez sokkal inkább kisugárzás sztem, mint öltözködés kérdése.

2012. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, én is ilyen vagyok. Én se öltözködöm úgy, ahogy az átlag, ezért sokszor megszólnak érte. Nem hordok magassarkút, kivágott ruhát, semmi rózsaszínt. Hanem csak egyszerű ruhákat, inkább a sötétebb színekből.

Szoknyát mondjuk ritkán hordok, de azt is inkább valami egyszerű, nem éppen valamit takaró fekete színűt, de azt se magassarkúval.


17/L

2012. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem mondom, hogy fiús vagyok csak csupán nem hordok szoknyát meg ilyesmit. De nem is bő gatyát meg bő pólót hordok :'D Pl. : egy fekete leggins, piros kockás ing és egy balerina cipő vagy farmer, póló és sportcipő.

Azért ez a fiús dolog egy kicsit durva hasonlítás volt.;)

2012. márc. 25. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz nőies, hogy nem ilyen ruhát hordasz. Farmerben, női pólóban is lehetsz nőies. Ha van hozzá stílusod az nekem bejön. Együtteses pulóvert ne hordj, azok lógnak az emberen. Plázacicás öltözködés elriaszt, mert azok a lányok általában buták, ez csak a marhákat vonza alapból, akik lyukra játszanak. Én nem mutatkoznék az utcán ilyen lánnyal.


22/F

2012. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Simán lehetsz nőies, a leggings pl szerintem elég csajos, be is jönnek nekem a leggingses lányok, balerina szintén...:)

Nem kell szoknya és magassarkú ahhoz hogy egy lány csinos legyen.

Pl.valamelyik nap olyan jó csajt láttam a metrón amilyet nem sűrűn lát az ember, és egy sima egyszerű poló meg egy leggings volt rajta,cipőre viszont nem emlékszek:)


19f

2012. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!