Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műkörmöt készítenék,...

Zselés műkörmöt készítenék, de mindig lepotyog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Zselés műkörmöt szeretnék csinálni magamnak, de amikor régebben csináltam már, folyton leesett. Mi lehet a probléma? A zselé a rossz, vagy kell még alá valami? Hallottam róla, hogy kell kenni alá valamit, de nem tudom mit. Ha valaki tudna segíteni, az nagyon jó lenne. Köszönöm! :)

2012. okt. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Menj el iskolába, vagy akár egy rohadt 3 napos tanfolyamra, és tanuld meg..

A probléma pedig az, hogy löveted nincs, hogy hogy kell csinálni.

Nem viccből egy szakma ez. Sok képzett körmösnek is gond a leesés, levegősödés. Majd gondolod, hogy otthon jobban meg fogod tudni csinálni?


Ha meg nincs pénzed, ne rakass. köröm nélkül azért simán lehet élni.

2012. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
előzőnek igaza, nem véletlenül tanítják ezt iskolában. Ha nem készíted elő persze hogy lepotyog, na meg lehet nem is jó technikával teszed fel. Vannak tapadás elősegítő termékek de azt sokan nem használják, a lényeg hogy nagyon fel kell bolyhosítani mert csak arra tapad a zselé.
2012. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, igencsak hasznosnak tartom. Remélem azért rajtad kívül még léteznek segítőkész emberek. :) (És majd ha porcelán virágokat és hatalmas, csicsás körmöket szeretnék, rábízom a profikra hidd el. De egyelőre nem ez a szándékom.)
2012. okt. 23. 13:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Ági8405 köszönöm.
2012. okt. 23. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
ok, akkor kínlódj egyedül.. úgy látom, a legalapvetőbb dolgokkal sem vagy egyáltalán tisztában.. de igen, ha majd porcivirágot akarsz, menj profihoz tanulni :D
2012. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!