Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ingyen műkörmöt készítenék...

Ingyen műkörmöt készítenék Szolnokon. Hogyan hirdessem? Hol?

Figyelt kérdés
Nem neten keresztül gondoltam, hanem pl. szórólapot osztogatnék,csak úgy magamtól kinyomtatottat.Az büntethető?Azt hol kell bejelenteni?Mennyibe kerül ? Segítsen valaki!! :)
2010. jún. 8. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem akár itt is jelentkezhet valaki..Ha én szolnoki lennék tuti élnék a lehetőséggel:))
2010. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is élnék a lehetőséggel, csak nem vagyok szolnoki. De hogyhogy ingyen csinálod? :)

Amúgy a szórólapozás szerintem nem büntetendő. Amikor mi hirdettük a cicákat, bedobáltuk a szórólapokat a postaládákba meg kiragasztottuk egy csomó helyre. Nem lett belőle baj. :D

2010. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami helyi vagy körzeti újság? Abban is hírdethetnél.
2010. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen elmennék, hogy csinálj nekem :) Jövő hét végén még él az akció? :)

Egyébként a szórólapozást, plakátolást nem kell bejelenteni, csak arra figyelj, hogy ahol ki van írva,hogy nem szabad felragasztani, oda ne ragassz, mert azért büntethetnek (pl buszmegállóknál láttam ilyet)

2010. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fúúú ! Köszi a válaszokat, főleg az utolsót! Remélem tényleg nem lesz belőle probléma. Amúgy azért csinálom ingyen mert nem jártam suliba, viszont rengeteg műkörmöm volt már és szeretnék gyakorolni. Neten próbálom tanulni és szerintem egész ügyes vagyok, persze csak nagyon alap szinten csinálom. :)
2010. jún. 8. 18:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a körmözést komolyabban , kb június vége felé szeretném elkezdeni egyenlőre itthon gyakorlok a családon ! :)
2010. jún. 8. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz,még,ha otthon is csinálod is büntetik!Én kozmetikus tanuló voltam,kizárólag a szalonban dolgozhattam.Az a helyzet,hogy még a barátnőnek is kellene számlát adni.Mondjuk ezzel senki nem ért egyet,én sem fizetettem meg anyut,mert szemöldököt festek,de ez a törvény.
2010. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Én szolnoki vagyok és szoktam körmözni de egy ideje nincs kedvem megcsinálni szóval én simán elmennék ha szeretnéd rajtam gyakorolhatnál bár most rövid csak tippes mehetne rá! Irj privit ha még áll az ajánlat!

2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!