Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor zselés műkörmöt készíte...

Amikor zselés műkörmöt készítenek hogyan és mikor rakják bele a strasszkövet? (mintaként)

Figyelt kérdés
Mármint hogy pl mivel fogják meg mert nagyon pici,meg mikor rakják bele?mert a zselét is le kell reszelni mikor megszárad rajta az uv vagy én tudom rosszul?
2009. febr. 26. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy utolsó réteg, ún. fény zselé. Amikor ezt rákenik abba rakják bele a köveket és így megy be az UV alá.
2009. febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ragasztóval szoktam a legvégén rátenni,hogy tartós legyen,majd húzok rá egy réteg fényzselét a körömre!
2009. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja!És az ujjammal szoktam megfogni!Csak akkor kell a zselét rezselni (fixálás után), ha nem tökéletes a formája!Sok gyakorlás után reszelés nélkül is megy!
2009. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!