Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kivenni műkörömme...

Hogyan lehet kivenni műkörömmel a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

17/L

Már 2 éve vagyok kontaktlencsés. Állandóan rágtam a körmeimet és egy ideje pontosan 2 hónapja nem rágom. De nagyon gyengék, ha megnőnek már leis tőrnek. Ezt unommár. Úgy tervezem, hogy műkörmöt rakok fel. Kb. ilyen hoszzúságot szeretnék: [link]

Már volt rajtam műköröm 1 napig és hát próbálgattam kivenni de nemtudtam. Egy csomó osztáyltáramnak van mind a kettő és nekik megy. Pedig nekem előbb volt minden. Aki ezt megtudta oldani leírnű nekem, hogy kell?

Köszi:)


2012. okt. 23. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ujjad oldalával veszed ki a lencsét ha hosszú a körmöd... az én körmöm 3szor ilyen hosszú, de így még ezzel is ki lehet venni.
2012. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OO és az nem fáj úgy??

Vagy ez elsőre is megy?

2012. okt. 23. 10:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Raktam fel egy olyan hosszúságu próba körmöt. De nem megy lehet, hogy rosszul próbálom. Hogy kell pontosan?
2012. okt. 23. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
ekkorával simán ki lehet venni, a hegyessel nem lehetne. nem az ujjad hegyével próbáld majd hanem ujj beggyel.
2012. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen hosszúságúval ki lehet venni. Nekem 4 centisek vannak jelenleg, simán kiveszem, berakom. Az ujjam oldalával. meg kell tanulni a technikáját.
2012. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hegyes van, elég hosszú. Az ujjaimmal, ahogy csippenteném ki, a körmöt nem a szemem felé fordítom, hanem hogy felfelé álljon, a szemöldököm felé, és úgy az ujjaim széleivel kiveszem.. Nem a legkényelmesebb, de meg lehet oldani...
2012. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!