Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elrepedt műkörömmel mit...

Elrepedt műkörömmel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég hosszút csináltattam(zseléset) és ma egy rossz mozdulatnál az egyik majdnem félbetört, vagyis ott berepedt, végig az egész. Nem esett le, a sajátomon elég szilárdan áll az a darab, fel sem vált, szerintetek így mennyi időt bír ki, vagy mit csináljak vele?
2012. okt. 11. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokat ki szokott bírni, konkrétan a következő műköröm építésig. Szerencsés vagy hogy a saját körmöd nem tört vele, piszkosul tud fájni. :-)
2012. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is fájt egy kicsit, de nem vérzett, semmi, csak ugye így sokkal jobban "hajlik" a körmöm, meg olyan fura:D amúgy 2 hét múlva mennék a köv építésre, remélem legalább a felét kibírja:D
2012. okt. 11. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
csöppents a résbe egy kis pillanatragasztót, és nem lesz vele gond.
2012. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hülyén hangzik, de azt az ujjad próbáld meg ne használni, ha meg mégis kell akkor fokozott figyelemmel, le ne tépd a saját körmöd vele. Kibírja szerintem is, még elmész körmöshöz vele.
2012. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma kentem bele(inkább rá) pillanatragasztót, mert olyan pici a rés, alig ment bele.. de így legalább nem mozog. Persze vigyázok rá, de nem is akad, csak fáj egy picit ha megnyomom véletlenül, szerintem elég szerencsésen jöttem ki a dologból :)
2012. okt. 12. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Kibírtaa!! A leszedés napján tört csak le, de akkor már nem volt gáz..:)
2012. okt. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!