Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok hajlandóak...

Mennyit vagytok hajlandóak tenni a jó külsőért?

Figyelt kérdés

Nekem ahhoz, hogy szép legyek, magamnak is, kell:

-egy orrplasztika

-búrtisztítás céljából kozmetikushoz való járás havi szinten

-fogszabi

-napi rendszeres testmozgás, pilates gyakorlatok

-vigyázni az étrendre

Ezeket mind csinálom, a fogszabi most fog felkerülni, magam dolgoztam meg a pénzért érte, és még az orrplasztikára gyűjtök. Ha az is meglesz, az maga lesz a tökély, számomra. Ti mennyit "küzdetek", akár napról napra, hogy tetsszetek magatoknak?


2012. okt. 21. 17:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze vannak még dolgok, mint pl a megfelelő öltözködés, smink, haj, de most inkább olyasmire gondolok, ami erőfeszítéssel, elszántsággal jár, kellő akarattal.
2012. okt. 21. 17:34
 2/13 anonim ***** válasza:
festem a hajam havonta, reggel kifestem a szemem és kezdek valamit a sörényemmel.
2012. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

dúsabb,egészségesebb és hosszabb hajat szeretnék. De sajnos ez nem kivitelezhető...:D

19l

2012. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem szép bőr és fogak kellenének ahhoz hogy elégedett legyek magammal... tennék is érte ha lenne rá pénzem, de sajnos még nincs. Így elég lassan haladok.
2012. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok magammal. Fogszabályzóm volt, a hajam mindenki megcsodálja, hgy milyen szép, pedig csak kimosom, aztán beáll magától.Néha szemhéjtussal kiemelem a szemem és csinosan öltözködöm.
2012. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Havonta festetem a hajam, 3D műszempillám van, 3 hetente járok töltetni, körmöshöz járok (géllakk), szoliba, a mozgást mostanában elhanyagoltam de azt is szeretném beindítani, havonta, két havonta arctisztítás és amikor csak tehetem, csinosan öltözöm fel. Hogy teljesen meglegyek elégedve magammal, ahoz kéne egy fülplasztika, egy szebb fogsor és kerekebb fenék. De összességében én így is jól érzem magam.
2012. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Festetem a hajam, ápolom, sminkelem magam minden nap(nem túlzásba), vigyázok az alakomra, igényesen, stílusosan öltözködök, és összeválogatom az egymáshoz illő dolgokat.


Szeretnék kontaktlencsét, mivel szemüveges vagyok. Viszont nem állandó használatra, hanem eltérő színűt mint a szemem :D Szeretnék gyorsan hosszú hajat, ezért mindent megteszek.

Kb. ennyi egyelőre.

2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Másfél havonta hajfestés, naponta sminkelek, sokat mozgok, viszont rengeteget és nem egészségesen táplálkozom. Erre nagyon kellene ügyelnem! A bőrömmel nem vagyok elégedett, sok bajom van vele, még a napi tisztítás is szinte kevés :/ Hajammal sokat foglalkozom, meg is van az eredmény.

Nem adnám plasztikára a fejem, bár vannak hibáim (fül és mellkas), de én már megbékéltem vele. Rosszabb is lehetne :D

2012. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, mi az, amit NEM teszek meg, ez pedig a rendszeres testmozgás. Sajnos piknikus alkat vagyok, és rendszeresen kéne sportolnom, de valahogy mindig abbahagyom. Sajnos rohadt lusta vagyok. De ezt próbálom ellensúlyozni azzal, hogy próbálok minél egészségesebben étkezni: rendszeres gyümi- és zöldségfogyasztás (ha napi 5x nem is, de minél többet), a megfelelő mennyiségű víz, minél kevesebb "szemét" kaja (chips és gyorséttermi kaja teljesen száműzve, csoki néha elcsábít, szénsavas löttyök kb szökőévente).

Amit megteszek, jóval kevesebb erőfeszítésbe kerül, mint a sport, de számomra jóval kényelmesebb:) Minden reggel sminkelek, nem vakotlatszerűen, igényesen - az átlagosat szebbé tenni, a szépet még szebbé! A hajamat mindig megcsinálom, kontyba, fonatba, kivasalom, beszárítom, a lényeg, hogy szép legyen, és sosem zsíros. Rengeteg ruhát veszek (saját pénzből), amik kiemelik, amit kell, takarják, amit nem.

Leszoktam a cigiről, azóta jobb a közérzetem, a bőröm pedig összehasonlíthatatlanul jobb állapotban van, és a fogaim is fehéredtek; valamint leszoktam a körömrágásról, azóta megerősödtek, és szép hosszúra megnőnek, imádom festegetni, díszíteni a körmeimet. A kezemre amúgy is igényes vagyok/kell lennem, mert ekcémás vagyok, és ha nem kenem speckó krémmel, húsig bereped.

Rendszeresen radírozom a testem és az arcom, különböző krémekkel teszem puhábbá, pakolásokat használok, arcszaunázok...

Igazából elégedett vagyok magammal, főleg, ha látom a fiatalkori képeimet, micsoda kis béka voltam. A testalkatom szerencsés, ha nem lennék hízékony, csodás alkatom lenne, de így sem nézek ki rosszul, nem panaszkodok, de örülnék, ha a fogyihoz lenne annyi önerőm, mint amennyi a cigiről való leszokáshoz volt.

2012. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Uhhh rengeteget... mindennap van 2 edzésem (kivéve hétvégén, amúgy atléta vagyok), próbálok egészségesen enni, 5 után sosem eszem, és változatosan kajálok (emiatt nagyon szép a bőröm), kozmetikushoz, pedikűröshöz, körmöshöz havonta járok. Szolizok (de nem viszem túlzásba), nem festetem a hajam, mert a természetes színe is szép, de 3-4 havonta vágatok a végéből és igényesen öltözködöm, DE nem vagyok 100%-ig megelégedve magammal, pl.: az orromat nem szeretem, de nem fogom megműttetni.:D
2012. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!