Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért írják sokan, hogy az...

Miért írják sokan, hogy az X-faktros Csobot Adélnak jó stílusa van?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy páran lefognak hurrogni,hogy ezt megkérdezem,de engem akkor is érdekel! Miért gondolják sokan úgy,hogy Adélnak jó stílusa van? Oké,hogy a válogatón a saját ruhája volt rajta,de a többi produkciónál már "felöltöztették". Akkor miért mondják annyian,hogy jó stílusa van?
2012. okt. 19. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy a stílusa és a jelleme is...

szerintem egy átlagos lány átlagos stílussal

2012. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó a stílusa, kifejezetten irritáló, ahogy teszi-veszi magát.
2012. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akik azt mondják, hogy jó stílusa van, arra gondolnak, hogy aranyos, könnyen tud bármiről beszélni, egyfolytában mosolyog és minden hülyeségben benne lenne. Meg hát persze magabiztos, és lehet vele beszélgetni.
2012. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként én sem látok semmi különöset a stílusában a viselkedése pedig egyenesen irritáló!
2012. nov. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!