Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor növöm ki a 'gyerekesség'...

Mikor növöm ki a 'gyerekesség'emet?

Figyelt kérdés

12-15 éves koromig rocker voltam. Fekete cuccok, szegecsek, sötét smink, bakancs. Aztán 'lágyult' a stílusom, amikor gimibe kerültem. Szívesen hordtam deszkás-és torna cipőt, színes farmert, mintás (new yorker-es) pólókat. Mai napig oda vagyok a Converse (torna)cipőkért, több darab van itthon, többet elnyűttem. Szeretem a deszkás cipőket, ebből is többet elnyűttem. Most egy DC-t nyúzok. Mai napig szívesen felveszek egy Spongyabobos pólót, egy New Yorker-es békás, vízilovas, vagy bármilyen figurás pólót. 3 éve van egy 0,5 centis fültágító a fülemben, a másikban 3 lyuk, és nem gondoltam meg magam, hogy kivegyem.


Van pár nőiesebb ruhám (picit kivágottabb felsőm, egy 8 centis magassarkúm). Viszont vígan elvagyok tornacipőben, színes farmerban, figurás pólóban, csillagos sállal, és piros-fekete nagy kockás kabátban. Szeretem a nagyobb, színes, mintás táskákat.


Tudom, fogok változni, de úgy érzem, hogy nőiesebb ruhákban már nem lennék saját magam.


Pár hónap múlva 19l



2012. okt. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az nem azt jelenti, hogy gyerekes vagy. Én 25 éves vagyok, és kb ugyanúgy öltözöm, ahogy most te. Párom is 25 és ő is a "laza" stílust szereti. Ettől függetlenül egyikünk sem tartja magát gyerekesnek, olyannyira nem, hogy jövőre születik az első babánk :-) Ha ilyen ruhákban érzed jól magad, akkor ne változtass!
2012. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez stílus kérdése. Én speciel nőiesebben öltözködök, e anyukám még mindig farmert hord és pólót legszívesebben és persze valami spongyabob bigyó fityeg a hátitáskáján. (ja 54 éves)Nincs ezzel gond, szerintem.
2012. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki más, én 13 éves korom óta csak szoknyába és blézerbe járok, és nem szeretem a mintákat, a figurákat és a színeket, csak a pasztellokat, és sosem hordtam tornacipőt. Mindenki más, ha stílust cserélnék egy napra mindketten megőrülnénk.:D Ezt nem kell kinőni, te így érzed jól magad, bár lehet, hogy majd a munkahelyeden megkövetelik, hogy hogy öltözz.

19 vagy..alig léptél ki még a tinédzserkorból.:]

2012. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Réka SZJ ***** válasza:
kicsit hippis vagy de kit érdekel???
2012. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem is vagy gyerekes...sőt nekem tetszik ahogy vagy...én is igy öltözöm mint te...

úgy öltözz fel, ahogy neked kényelmes ez a legfontosabb :)

0,5 fültágitó a füled? te csináltad ? irj üziben

17/L

2012. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!