Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mániás depresszió vagy...

Ez mániás depresszió vagy csak szimplán kamaszkor? és ha nem növöm ki? :O

Figyelt kérdés
Mostanában szoktam keresgélni a depresszió után, mert imádom az emberi elmét megfigyelni, és rátaláltam a mániás depresszióra, aminek ha jól vettem le a lényege az, hogy egy adott alany egy ideig boldog, pozitív, pozitívan tekinti a jövőt, határozott elképzelései vannak, egy másik ciklusban pedig elkeseredett, negatív, sokszor sír, öngyilkosságon gondolkozik(nem mindenkinél fordul elő, ha jól tudom), kialvatlan, fáradt, kilátástalannak találja jövőjét és helyzetét. és ami azt illeti ezeket a sorokat olvasva önmagamra ismertem. :/ ez mániás depresszió lenne?
2012. jan. 27. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem növöd ki, akkor kapsz dilibogyót.

Úgyhogy reméld, hogy csak a szokásos kamaszkori hülyeség.

2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy depressziós vagyok, de aztán rájöttem, hogy nem. A depresszió nagyon durva.
2012. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy durva. én sztem nem vok depressziós, de úgy gondolom, ha folytatódik az ami most van velem, akkor az leszek. :/ vagy valami más bajom lesz... :/ minden esetre nem tudom, de a mániás depresszió jellemzői kb 90%ban jellemeznek. habár nekem hozzá társul még az agresszió is, és az, hogy könnyen törik a mécses. lehet, hogy csak vki hangosabban szól hozzám már is sírni tudnék. és van, hogy valaki szavakkal megbánt és majdnem felrobbanok az idegtől, melynek néha pofon az ára, habár többre is képes lennék, csak visszafognak, vagy én fogom vissza önmagam.
2012. jan. 27. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős tünetek. Egy idő után kinövöd, bár az érzékenység nekem megmaradt, de már nem annyira vészes.
2012. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a bipoláris zavar nem csak annyiból áll, hanem elég összetett egy dolog, és a ciklusok nem naponta meg óránként váltják egymást, hanem k.b. fél/egyévenként, de nem tudom. Ha gondjaid vannak, kérlek, ne félj segtséget kérni, nincs miért szégyellned magad.
2012. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!