Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez milehet? Depresszió?

Ez milehet? Depresszió?

Figyelt kérdés
nincs kedvem senkihez/semmihez csak egyedül lenni,ha viszont egyedül vagyok akkor csak sírok ,úgy mondd félek hogy kiröhögnek az emberek bármi miatt is (ami rajtam van,vagy bármi) és az iskolába is inkább csak az osztályban ülök,alig várom hogy haza érjek,én nem voltam ilyen,mindig is sok barátom volt eljártam társaságba,úgy érzem hogy a pasik is csak kitolnak velem..18/L
2012. jan. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Megzakkantál, ez tuti,pszichomókusnál jelentkezz.
2012. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mattusz válasza:
Depresszió lehetősége fenn áll, bár egy depressziós a külső tényezőkkel nem szokott foglalkozni csak magával. A zárkózottság, életundor, szuicid hajlam nevezhető inkább depressziónak. De a helyedben elmennék egy pszichológushoz.
2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem szeretném itthon elmondani hogy mivan :/ elmúlik ez nem?
2012. jan. 22. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,menj,Csernus Imréhez
2012. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 trendkivuli válasza:
Csinálj valami új dolgot ami leköt sportolás/könyvtárba járás/új hobbi keresése, olyan dolgot ami elvonja a figyelmed és segít átvészelni ezt az időszakot, keresd a szép dolgokat az életben,beszélgess jó emberekkel, el fog múlni csak mindenképp tegyél ellene, tervezd meg melyik nap mit fogsz csinálni. Nem vagy egyedül, másnál is előfordul, nálam is előbukkan néha, olyankor úgyérzem sosem lesz ennek vége és semmihez nincs kedvem, de máskor meg nemis értem hogy mi jöhetett rám. 22/F
2012. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!