Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves koromra "növöm ki"...

Hány éves koromra "növöm ki" a pattanásokat?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta pattanásos vagyok,és azt szeretném tudni hogy kb. hány éves koromra tisztul le teljesen.Előre is köszi a válaszokat
2011. júl. 31. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lényegében öregkorodra. Mert mindig is lesznek amíg jó a hormontermelésed.

De úgy 18 körül már kevesebb lesz lényegesen 80-90%-al.

2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huhh hát kozmetikus jobban tud rá válaszolni sztem de az én tapasztalataimat elmondom.


Én nem is emléxem mióta vagyok pattanásos de most 20 éves vagyok. Rendesen jártam kozmetikusoz 3-4 évig nem használt ugyan úgy begyulladtak. Kb 19 éves koromban kezdett egyre jobban abba maradni és mostanára már nagyon kevés van az arcomon. Persze reggelente a tükör az első pisilés előtt hogy megvizslassam kijött-e még egy vagy sem.

Próbálj meg kísérletezgetni egy egy dologgal hátha segít. Egy tisztító cucc és egy hidratáló bőven elég(Nálam a himalaya herbas jött be). Ne használj sokat, csak hogy ne külső ok miatt jöjjenek ki. Sajnos ha belső ok akkor csak a kinövés használ az meg durvább esetben 25 ig tart:S

2011. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 20 éves vagyok és még semmit sem változott az arcom úgy 13 éves korom óta..tehát ugyan olyan pattanásos :S
2011. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő, nekem pl tiniként nem volt pattanásom, aztán 22 évesen az lettem, és azóta időről időre megküzdök a problémával. Most 26 vagyok...
2011. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kezdtem pattanásos lenni,13-14-15 évesen nagyon csúnya volt a bőröm,16 évesen már kicsit szebb volt.Most 17 éves vagyok,még vannak pattanásaim,de már jóval kevesebb mint anno.De nekem más bajom is van,most készülök nőgyógyászhoz menni vele,hátha tud segíteni,és akkor megoldódna a pattanás gondjaim is:)
2011. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
korfüggő. én 21 vagyok, és még mindig volt idén nyárig egy csomó. most diétázom, így nem eszek se csokit se csipszet, se olajos magvakat, de helyette csalánlevéllel kevert zöldteát iszom, és gyönyörű tiszta az arcbőröm.
2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a szar mindenkinek más válik be, mert rendkívül összetett ez a probléma. Sok dolog miatt gyullad be egy nyamvadt szőrtüsző. Vagy külső behatás és bőrtípus, kosz, zsír hasonlók amik eltömítik a szőrtüszőt és bla bla begyullad. Vagy belsők. Itt vagy lehet hormonális vagy lehet hogy egyes ételek idézik elő. És akkor vagy diéta vagy idő segít csak. Néha akár keverednek is a dolgok és akkor kész katasztrófa szokott lenni.


Én 16 évesen 2 évig vega voltam, teákat ittam tisztítót, vitaminokat szedtem és élesztő meg mindent az orvos csodálkozott ennyi vitamin meg ásványi anyag van a szervezetemben néha és ugyan úgy jöttek ki a pattanásaim mint amikor chipset zabáltam és olajos magvakkal tömtem a fejem.

Állandóan havonta kozmetikushoz jártam de az sem segített semmilyen kence sem. Nekem csak az idő használt. most kb 20 évesen már letisztult az arcom, de volt olyan idő amikor utcára se mertem kimenni csak a kozmetikushoz mert olyan ronda voltam.

2011. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!