Segítség! Randi!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap egy olyan személlyel fogok találkozni, aki maga a tökély. Vagyis azt hiszem. Neten ismerkedtünk meg tegnap. Rengeteg közös dolgot felfedeztünk egymásban, nagyomm kedves és iszonyú jó pasi. Nekem viszont nem túl nagy az önbizalmam. Mit vegyek fel, hogy ne izguljam szét az agyam, milyen legyek?

Előre is köszönöm!


2012. okt. 17. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, de ismerős helyzet. :D

Egy a fontos: csak add önmagad! Olyan ruhát vegyél fel, ami picit csinosabb, de a te stílusodat tükrözi, amiben önmagad lehetsz és jól érzed magad. Az első találkozáskor biztosan mind a ketten zavarban lesztek, ez teljesen normális. Ha jól elbeszélgettetek eddig is, akkor személyesen is valószínűleg ez lesz. :)

Sok sikert!

2012. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :-) Okés, megpróbálom. :-) Egyébként a beszélgetés nem biztos, párszor csalódtam. A net átka. :-D


Neked összejött? :-) :-)

2012. okt. 17. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés egy nagy lutri... Azt inkább nem írom le, hogy mi a véleményem a neten ismerkedőkről.


A kérdéshez kapcsolódóan: ő is be lesz szarva, ne izgulj. Nem véletlenül próbál online ismerkedni:)

2012. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
neten!! -_-
2012. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez hamarosan kiderül, tervezzük a találkozást, aztán meglátjuk mi lesz belőle. :)


Többiek: abban igazatok van, hogy a neten ismerkedés a lutrihoz hasonlít. Viszont itt is ki lehet szűrni, hogy kivel éri meg beszélgetni és kivel nem. Nyilván, ha valaki semmilyen tulajdonságával sem kelti fel az érdeklődésem, nem fecsérlek rá sok időt. Akivel meg régóta jól elvagyunk, azzal szívesen is találkozom.

2012. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez van. Harmadik nagyon értékes volt a hozzászólásod!

A többieknek nagyon köszönöm! :)

Első: majd írd meg, ha lesz valami! :)

2012. okt. 17. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Összejöttünk. :)
2012. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!