Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs önbizalma...

Mit csináljak? Nincs önbizalmam nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés
arról van szó,hogy holnap találkozok egy srácal aki elég "menőnek" számít... barátainkon keresztül ismertük meg egymást de még előbe nem találkoztunk.. és most ott tartok, hogy nem merek elmenni mert , hogy Ő hozzá én csúnya vagyok.. képeken tényleg kezdem el hinni 100-150lájkok vannak rajta de ez semmit nem szamít...mert ugyan olyan rondának érzem magam:| tipikus "népszerű" lányok körébe tartozok és lehet, hoy ez hangzik nagyképüen de próbálok öszintén fogalmazni ám egyszerűen nem merek elmenni a talira eddig mindig olyan fiúkkal ismerkedtem akiknél tudtam biztos a siker nem a "nagyarcokkal"..mit tegyek?:| SÜRGŐS!

2012. szept. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Próbálj magabiztos lenni! Ha elmegy a randira, csak érdeklődik irántad és tetszel neki! Add önmagad, ne izgulj! :)
2012. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ez egy randi, az mindenképp azt jelenti, hogy adtok a másiknak esélyt arra, hogy ebből később más is kialakuljon. tehát ne izgulj, csak add önmagad, ha ez tetszik neki, akkor nyert ügyed van, ha pedig nem, akkor nem is vagytok egymáshoz valók. de mindenképp menj el, a pasik nem szeretik a megfutamodós lányokat. sok sikert hozzá! :)
2012. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon izgulok ...az elozo baratnoje gyonyoru volt:/:)

Meg nehe vissza se ir...:s

2012. szept. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!