Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajamba milyen színű csíkot...

A hajamba milyen színű csíkot rakjak világoskéket (türkizkéket) vagy pedig rózsaszínt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen színű a hajad...
2012. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ht a rózsaszin csík sztem a szőke nagyon világos hajba néz ki jól ilyen avril lavigne feeling..;)) a türkizkék se túl jó sötét barna hajba sztem vagyis azis inkább világos hajba de ilyen feketés hajba eltudnám képzelni :)
2012. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nonchy válasza:

A kék az esetek 99%-ban bezöldül.(nekem az összes ismerősőmnek ami volt bezöldült) szóval én a kéket nem ajánlom...

a rózsaszin egész jó de arra figyelj , hogy csak a szöke haj fogja be a rózsaszin festéket szóval előtte le kell szivatni :)

remélem tudtam segiteni :)

2012. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szőkébe: bármi.

Szőkésbarnába, barnába: rózsaszín

fekete, sötétbarna hajba: kék

2012. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!