Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tele vagyok hibákkal. Mit tegyek?

Tele vagyok hibákkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Alacsony, husis. Nem nagyon, csak nem vagyok vékony. Nincs mellem. Vagyis van, de semmi formája nincsen! Mindenhol csupa szőr vagyok. Az arcom mitesszeres, pattanásos...

Annyira elszomorít hogy sok lánynak milyen hibátlan a bőre, az alakja... Nekem meg ilyen!

Nincs erre valami gyógyszer? Nem tudtok valami vitamint? Esetleg krémet? Vagy egy szimpla tanácsot?

Kérlek titeket segítsetek!


16/L



2012. okt. 13. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy és husis, az már eleve csak jó lehet szerintem. Ugyanis nekem pont az ilyen lányok tetszenek. :) De szerintem mással sincs gond. :)
2012. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász, kozmetikus
2012. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőröddel menj el bőrgyógyászhoz, nekem is nagyon csúnya volt, de a gyógyszer után "bababőröm" lett. Alakkal kapcsolatban nekem is kb. ilyen volt csak én magas vagyok és elkezdetm fogyókúrázni és most már úgy ahogy meg vagyok elégedve magammal. :)
2012. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pattanást idővel kinövöd. Ha nincsenek nagyon csúnya hegek utána, próbálkozz arclemosókkal, hasonlóval. Ha heges, akkor el kell menni bőrgyógyászhoz, az tényleg baj.


A husisságból lehet fogyni, de amíg nem vagy gáz módon kövér illetve nem követed el a tipikus öltözködési hibákat (köldök fölötti top viselése térdig kibuggyanó hájjal), addig nem kell ebből nagyon nagy problémát csinálni.


A szőr, az már csak olyan, hogy nő :-) borotva, gyanta, ízlés szerint. Egy kis odafigyelés bőven elég.


Én férfi vagyok és már el is múltam egy ideje 16, de a tapasztalat az, hogy ha megvan az alapvető jó ízlés és igényesség, az tesz egy nőt széppé, jó nővé. Tehát nem baj, ha sportolsz, ha időnként leborotválod a hónaljadat, hogy azért ne többcentis csimbókok legyenek ott, ha azért valamivel lemosod minden nap az arcodat.

Egyébként meg élvezd minden napokat és csináld mindig jól, amit épp csinálsz, legyen az tánc, tanulás, vagy amerikai foci ;-)


Még egy jótanács: ne foglalkozz túlságosan a fiúk véleményével. A 16 év körüli fiúk/lányok ízlése ritka pocsék és felületes. Saját tapasztalat: Anno az osztályom legértékesebb nőjét a fiúk érettségi környékén fedezték fel; a lányok még akkor se..

2012. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom sok önértékelési problémád van. ha te nem érzed jól magad a bőrödben, azt a többiek is látják rajtad.

"husis" vagy, 1 héten menj el 3x futni, sétálni. most hogy hűvősebb az idő, meg sötétedik, öltözz fel, de akkor is menj futni. ha megengedheted magadnak, akkor heti 1 úszás, vagy edzőterem :) vagy menj el Zumbázni, az nagyon jó alakot csinál, fitten tart és még táncolsz is.


nincs melled: hordj push-up melltartót, az ad neki valami formát.


szőr: borotva, gyanta, epilátor.

szedj C-vitamint, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.

pattanások: menj el DM-be vagy Rossmann-ba, vegyél arctonikot, 1-2 krémet (pl. garnier)


HAJRÁ!!!!!!!!!!!:)


14L

2012. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Te kb. olyan lehetsz mint én, semmi önbizalommal!

Tudom mennyire zavaroak a pattanason, ami meg rosszabb mennyire tudnak fajni :S! Szamtalan kremet probaltam, de egyik se hasznalt! Igy hat tobb evi szenvedes utan elmentem borgyogyaszhoz, egybol felis irta nekem a gyogyszert! Nagyon szep lesz tole a bor....En nem fejeztem be a kurat ugyanis anyukam nem nagyon tudta kifizetni a gyogyszert, de kb fel evig szedtem es teljesen rendbe jott tole a borom, mostmar arcmosoval kezelem es egy szem.pattanas se jon ki rajta pedig regebben arcom minden negtzetcentimetere tele volt ezekkel az undormanyokkal! Azt javaslom menj el borgyogyaszhoz, ha par honapig szeded a gyogyszert tutti h elmulnak neked is!(ha nekem elmult akkor barkinek elmulik :D)

A szõr miatt meg ne erezd magad rosszul, nincs olyan ember akin nincs szor! Ott a borotva, epilator vagy a gyanta....

Es ha nem vagy megelegedve az alakoddal huzz elonyos ruhakat!

Erezd magad jol magad a borodben, mert ha elfogadod sajat magag, a korulotted levok is elfogadnak majd;) ezt is sajat tapasztalatom, amikor ugy erzem h szep vagyok es tok jol erzem magam erzem magamon az elismero pillantasokat, viszont ha szorongok h zsiros a hajam, es dagadt vagyok, akkor ugy erzemt mintha a tobbi ember rajtam rohogne!

2012. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

husis vagy---mozogj. egyszerű de hatásos pl a futás illetve a tánc. ezen más nem segít,erre nincs krém. kajára odafigyelni és mozogni


pattanás---kozmetikusnál havi rendszerességű arctisztítás. egy jó kozmetikus hosszú távon helyrerakja a bőröd. sajnos erre időt kell szánni, de a befektetett energia megtérül hidd el.


szőr--hormonális gond. kozmetikus (ha szabályszerűen cselekszik) nem gyantás 18éves kor alatt, max szemöldököt vagy bajuszt. de ha találsz olyat aki megcsinálja,akkor hajrá. vagy ha van pénzetek rá akkor ipl,ha nagykorú lettél.


próbálkozhatsz felturbózni magad vitaminokkal, de p l a spirulina alga kapszula vagy italpor is hatásosan méregtelenít

2012. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!