Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak minek műköröm?

14 éves lánynak minek műköröm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem..

2012. okt. 7. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Most miért kell leszólni a kérdezőt nyomorékok?Ennyi erővel ti is magatokkal foglalkozzatok ne mások leszólásával :D
2012. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

És csak azért 'foglalkozom vele' mert legutóbb a fülem hallatára közölte vele az anyucija a műkörmöshöz bejelentett időpontot.


?!? Vili?

2012. okt. 7. 18:28
 13/16 anonim ***** válasza:
hát akkor ne adj neki pénzt ember:D hülye p*csa és kész.. de ő dolga hogy kajára költ vagy körömre..
2012. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
az anyja meg akkor egy vadmarha hogy ad neki rá pénzt mikor tudja hogy kajára kéne..:D:D
2012. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Az ő agyában szerintem ez így zajlik:

Anya majd kifizeti a műkörmöst, tőlük meg majd kunyerálok kajára pénzt..

Nem hiszem hogy eszébe jutna hogy nem kéne akkor 14 évesen műköröm, ha nincs kajám vagy meleg ruhám.


...ettől ezt kunyerálok, azoktól meg amazt..

Először elkölti a műkörömre kapott pénzt és utána úgy van vele hogy majdcsak valaki megsajnálja hogy nincs mit ennie szegénynek...

Számító dög.

2012. okt. 7. 19:08
 16/16 anonim válasza:

Nekem nagyon bejön ha egy lánynak mű körme van :D Feláll rá a farkam ^^

14/F

2012. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!