Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 7-10 centis sarkú csizma...

Egy 7-10 centis sarkú csizma sok egy 8. os lánynak?

Figyelt kérdés
Tudok benne menni, csak magas vagyok így is (168cm) és barátnőm szerint nemkéne erőltetni...
2012. okt. 5. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. De szinte minden 13-15 éves lány 10-15 centiken billeg. Nem baj, 10-20 év múlva is kell munka az ortopédusoknak. :)
2012. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit magas, egy 5-6 cm bőven elég lenne.
2012. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Iskolába akarsz magassarkúban járni?

Olyan jó, hogy a 19 éves fejemmel kinőttem az effajta nőciségből. Lehetsz úgyis csinos, hogy nem fáj egész nap a lábad és nem várod alig, hogy hazaérj és levedd :)

2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Nem fáj benne a lábam, mert sarok akármicsodám van, és az orvos javasolt magassarkút. Laposat tilos hordanom.

2012. okt. 5. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha orvos javasolta, akkor vegyél olyat, aminek van egy kis sarka. Ne hordj ilyen magassarkú cipőket, tényleg, jó szándékból mondom, 15 évesen ne hordj 10 cm-es cipőt, mert nem fognak jó szemmel nézni rád :) nem értek egyet a külső alapján ítélésről, de megértem a másik oldalt is, vannak csinos kis sarkú cipők is, ami más reakciót vált ki az emberekből, mint a 10 cm-es. 19L
2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyat tuti nem javasol orvos, hogy 10 centis sarkat hordj. :) olyan bütykeid meg kalapácsujjad lesz tőle, hogy nocsak. Főleg ha tényleg mindennap hordod.
2012. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem fáj benne a lábam, mert sarok akármicsodám van, és az orvos javasolt magassarkút. Laposat tilos hordanom."

Ilyet biztosan nem mondott. Akkor nem tetted volna fel a kérdést :P

2012. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a barátom is ilyen hogy elvekben tilos lenne laposat hordania mert gyenge a bokáa és befelé dől, ezért meg kell kicsit emelni, de ő nem akar magassarkút és talpbelétet használ... viszont a 10cm nem lenne jó... inkább legyen csak max 6cm... én 16 vagyok és én is csak 6cm-ig megyek
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!