Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 16 éves lánynak milyen ez...

Egy 16 éves lánynak milyen ez a csizma?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi csizmát néztem ki magamnak. Nagyon tetszik, de nemtudom mennyire illik hozzám. Nem vagyok az a nagyon nőies típus, nem nagyon hordok magassarkút, de szeretnék ezen változtatni. Kicsit ducibb típus vagyok az átlagnál. Szerintetek?



2012. okt. 1. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem rossz, bár nem az én stílusom ez a cipő :)
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem ez pont nem tetszik, de ha neked igen hordd nyugodtan. A teli talpúak a legkényelmesebbek, de abból is van ami kényelmes, van ami nem. Ha eddig nem hordtál magas sarkút lehet érdemes lenne egy kicsit laposabbal kezdeni.
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágyom:) 24/N
2012. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Én akárhány lányon láttam telitalpú cipőt (nem a szandált), annak mind úgy tűnt, mintha a vádlija vastag lenne. Persze meg kell tapasztalni ezt :D Próbáld fel, ha kényelmes és könnyű benne járni és jól is áll, akkor hordj nyugodtan :P
2012. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,a telitalpúban szerintem könnyebb járni,
2012. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez marha kényelmetlen, nekem is tetszett, amíg meg nem próbáltam benne járni, dőlt a lábam jobbra-balra. 20 perc járkálás után inkább kidobtam volna, de szerencsére visszacserélték. Kezdd valami kisebb sarkúval, vagy olyannal aminek széles a sarokrésze.
2012. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13 vagyok és nekem ilyesmim lesz egyszer már felpróbáltam a boltban és ott nagyon kényelmes volt :)
2012. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép, és a telitalpú iszonyat kényelmes. :)
2012. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam már a boltban és nagyon kényelmes volt, tudtam benne menni! :))
2012. okt. 1. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es röhelysen nézhetsz ki:D

amúgy jól néz ki a cipő.

2012. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!