Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Durva, hogy 17évesen semmi...

Durva, hogy 17évesen semmi mellem nincs?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve mikor nöl meg?

2012. okt. 7. 01:20
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
jézus, te lány, biztos gyönyörű a tested és az arcod is. Most minek aggódsz a melled mérete miatt? Ha egy fiú csak a melledet szeretné benned akkor meg az lenne a baj. Abban a pillanatban h elfogadod magadat már boldog is leszel, és ez látszódni is fog rajtad. Mindenképpen magadért fognak szeretni. Szerintem kicsit se aggódj ilyenek miatt. :)
2012. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
én is 17 vagyok és tök lapos :/ ez van ilyenkor arra gondolok rosszabb lenne ha vak lennék vagy nem lenne csak egy karom vagy valami.Viszont emiatt nem merek kapcsolatot kezdeni mert félek hogy a srác akivel járnék kinevetne és elmondaná mindenkinek
2012. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 ViaSayers válasza:
21 vagyok, nekem is alig van mellem, de lassan el jutok arra a pontra, hogy már nem érdekel. Pláne, hogy pont az én korosztályom az, ahol rengeteg kismellű lány van. (Bár az azért zavar, amikor egy 13 éves kislánynak háromszor akkora melle van, mint nekem valaha is lesz... -.-)
2012. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!