Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem túl nagy a mellem a...

Szerintem túl nagy a mellem a koromhoz képest. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 165 cm és 52 kg. 75/A-s melltartót hordok, és szerintem túl nagy a mellem a koromhoz képest.
2012. szept. 28. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,nekem sem voltak kis melleim.Most sincsenek,de gondolj arra,hogy sokkal szebb mint ha nem lenne.Sokkal dekoratívabb leszel idősebb korodban is.És sok férfinak/fiúnak jobban tetszik mint akinek nincsen semmi.Ne szégyeld ha már van,légy rá büszke.Mások pedig lehet,hogy irigykednek rád.:D
2012. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

először is kérj a szüleidtől rendes melltartót,ha eddig még nem volt. És ne aggódj, a nagy mell nem egy szörnyű dolog,még ha most annak érzed is. Nem biztos,hogy később is nagyobb lesz az átlagnál, lehet hogy csak gyorsabban fejlődsz, mint a többiek.

Ha esetleg csúfolnának emiatt, valószínűleg irigykednek.

2012. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az A a legkisebb kosárméret.A 75 meg persze a hátad.Az pedig nem nagyon függ össze a mellméreted nagyságával.

Viszont ne félj.Ez nem feltétlenül jelenti azt hogy nagyon nagy lesz.Én is így voltam vele mint te.Aztán mostanra átlagos mellméretem lett.

2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legkisebb méret az A kosár, szóval ez 12 évesen teljesen normális. Nem értem te ilyen kis mellet miért tartasz nagynak... Nekem 80A, és kicsi, tiszta lapos vagyok, szóval tudom milyen.
2012. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vágd le őket -.- mit tudnál vele csinálni?semmit.
2012. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy az. Ha ennyi idősen C kosaras melltartót kéne hordanod ilyen súly mellett, az lenne túl nagy.
2012. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 eugwfze válasza:
örülj neki
2012. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is 12 éves vagyok és 140cm és 35kiló. én irigykedem rád, mert nekem semmi mellem sincs :( de tényleg még toppot sem hordok nem hogy még melltartót!!! amúgy én örülnék a helyedbe.....
2012. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 12 éves vagyok 164 cm,és 55 kg. Én 75/B-t de jó rám a C kosár is.Nekem nem a melleimmel van gond (szerintem ez a mérte nem túl nagy) hanem azzal hogy túl dagadt vagyok.
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!