Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 évesen és 161 cm-esen...

19 évesen és 161 cm-esen nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon alacsony vagy. Egy férfi 175-180 centiig alacsony. A férfi 180 centi felett kezdődik.
2012. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

"Aki azt mondja egy

161 cm magas férfire, hogy alacsony(tőlem mondhatja

7 milliárd ember is) az álproblémát gyárt. "


Akkor mi neked az alacsony? 120 cm? Akkor lassan már a pólyás babák is magasnak számítanak, nem?

A te logikád szerint minél alacsonyabb valaki, annál tovább él? :D Hát te súlyosan fogyatékos lehetsz...

2012. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Átlagmagasság férfiaknál 173 cm körül van, ez alatt alacsony, fölötte magas...

De nincs semmi gond ezzel... nekem például mindig is jobban tetszettek az alacsony pasik.

2012. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó:Hogy hogy az alacsonyabb pasik jobban tetszenek? :)
2012. okt. 5. 16:07
 15/15 anonim ***** válasza:

164-5 cm es csaj vagyok, 27 éves, de 18 évesen 160 centi voltam, 20 évese nőttem egy év alatt 2 centit, és most is, így lettem ennyi :) sem kicsi, se magas, de a 178 cm es pasimnak én vagyok a manója :) de elégedett vagyok a magasságommal, sem kicsinek sem colosnak nem érzem magam nőként, ha növök az a hipofizisemnek köszönhető, mivel daganatom van, de öreg korban meg ugyis alacsonyabb lesz az ember csontritkulás miatt


szal al ényeg h a pasimnál kisebb vagyok, de arcmodellnek még elmehetek attól hogy nem vagyok 170 cm, azaz az csak ak ifutón számít, de olyan topmodellről is tudok aki csak 164 cm

bár nem vagyok a magas sarok híve, de én max csak 4-6 centis sarkút hordanék, annál nagyobb már nem tetszik, abban meg elég nyulánknak tűnök

szal a lányoknál a 160 centi inkább a kisebb kategória még, de nem túl alacsony, a kötzépkategória a 165, attol is függ kihez képest, de persze pasiknál ez alacsony, és aki növésben van még annak nem számít :)

a legideálisabb magasság nőknél sztem 165-168, de a pár centivel magasabb sem vészes, az a legszebb mikor valakinek aránylag hosszú combja van, dej obban tetszik a hosszú karcsú derék és lapos has, szélesebb csípő, formás izmos láb, az hogy összeér e az attól is függ milyen husos, vagy milyen vastag valakinek a csontozata, meg attól h a szélesebb csípő miatt milyen távolságra vannak egymástól, a lényeg h kicsit szélesebb csípő tetszik nekem, hál istennek nekem is olyan van, és a testhez álló hosszabb felsők nagyon jól állnak, egy rövidebb dzseki alól ha kilóg és a popsira feszül az nagyon jól tud kinézni, bár a csípőig érő rövid kabátkákat szeretem, vagy a hosszú karcsúsítottakat is, melyek elegánsak, plusz farmernadrág meg tornacipő vagy bakancs ezek jönnek be jobban, nyáron is terepszinü szoknya, nem túl rövid, csak réd fölé érő és ahoz nagyon jó a tornacipő

vagy farmer illetve szövet szoknya, ami térdig ér, harang szabású, passzos és alul kicsit kiszélesedő

nagyon szép és szexi, meg elegáns, nem kell se harisnyakötő, se rövid top, combközépig érő sort vagy térdnaci tetszik csípőig érő passzos poloval is, vagy kis blúzzal, kosztüm is tetszik, kis blézerrel, azzal a titkárnős szemüveggel :)

sportos ruha is lehet szexi :) alacsony és magas csajon is, nem cicanacira gondolok, hanem szabadidő alsó felső, mely kiemeli az alakot, kis baseball sapival :) tornacipővel vagy sportcipővel

2013. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!