Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szexinek tartotok egy...

Ti szexinek tartotok egy hosszú hajú srácot? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 17:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
CSAK a haja miatt nem fog tetszeni vagy nem tetszeni.
2012. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem szeretem a rockereket. :)

De a max vállig érő még okés.

2012. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert szerintem a nőnek legyen hosszú haja és ne a férfinak.
2012. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a tüsis haj nem tetszik, bár én rocker csaj vagyok:D

[link]

Axl Rose, a Guns n Roses gitárosa..na, remélem sosem leszek olyan lelkiállapotban, hogy ő ne tetsszen.:D

[link]

[link]

Andy Sixx, a Black Veil Brides énekese..

[link]

Oliver Sykes, a Bring me the horizon énekese


ők mind-mind rohadtul szexik:D

2012. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi a hosszú? A rocker féle hátközépig érő (fúj) az emos fiúk vállig érő haja (fúj) vagy az átlagnál kicsit hosszabb haj? :D
2012. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mert ha jól áll valakinek, akkor oda meg vissza tudok lenni érte. De van olyan ismerősöm, aki hihetetlen idiótán nézett ki hosszú hajjal. :)
2012. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok. Én mióta az eszemet tudom bejönnek a hosszú hajú srácok. Persze az összhang a lényeg és az ápoltság.:)
2012. szept. 29. 21:23
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Én a rövid, de sűrű hajú srácokat találom szexinek, nagyon szeretek ilyen hajba beletúrni pl. :) A hosszú csak nőkön tetszik.
2012. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
hello. nekem a hosszú hajú férfiak jönnek be. sőt másra rá sem nézek. Nem vagyok rocker. Nekem a hosszú haj férfiaknál azt jelzi, hogy különleges a illető, nem olyan mint a többi férfi,nem hét köznapi. Szerintem nagyon is férfias a hosszú haj. pl. párom hosszú hajú volt mikor megismertem nemrég lenyiratkozott és 23 évesen elkérték a személyiét mert nem hittek el neki hogy mart múlt 18. neki sokkal jobban áll a hosszú haj.
2013. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!